Jste zde: SoliCAD.com Produkty Reverzní inženýrství a kontrola SpaceClaim

SpaceClaim - popis produktu

Jediná 3D aplikace svého druhu, která dokonale kombinuje zpracování naskenovaných dat, CAD design, editaci mraků bodů a sítí, vytváření sestav a 2D výkresů v jednom balení.

SpaceClaim nabízí nejvýkonnější zpracování a nástroje pro úpravy naskenovaných dat uvnitř nativního, komplexního CAD balíčku s přímým modelováním. Tato funkce špičkové CAD funkcionality a 3D skenování v jednom, pomahají v konečném důsledku ve zpřesňování vývoje produktů, zvyšuje efektivitu procesů, usnadňuje spolupráci a přináší výrobky na trh rychleji.

Geomagic vytvořil SpaceClaim, který je postaven na špičkovém CAD API od SpaceClaim®, pro CAD experty i uživatele bez zkušeností v CAD prostředí. Použité přímé nástroje pro modelování, intuitivní ovládání SpaceClaim a snadné naučení předurčuje každého k tomu, být produktivním CAD designérem. Uživatelé mohou skenovat nebo importovat mraky bodů přímo do aplikace a použít dynamickou nástrojovou sadu tlačit/táhnout pro rychlé vytváření a upravování modelů těles. Bez zdržujícího stromu historie tvorby uživatelé mohou volně měnit návrhy a parametry za chodu a bez omezení. SpaceClaim je přizpůsobitelný pomocí řady dalších doplňků od jiných výrobců.

Video s krátkým přehledem možností SpaceClaim v anglickém jazyce.

Klíčové body:

 • skenování a sondování přímo do CAD aplikace; importování mračen bodů, sítí a CAD formátů
 • vysoce funkční editační nástroje mračna bodů a sítí
 • rychlé vytváření kompletních 3D modelů z neúplných skenů
 • intuitivní funkce tlač/táhni, žádné složité stromy historie
 • snadné k naučení
 • vytváření a upravování velkých sestav
 • rychlé vytváření 2D technických výkresů a 3D kót
 • interoperabilní s řadou CAD a PLM nástrojů
 • podporuje neutrální formáty souborů IGES, STEP, OBJ, ACIS a PDF, s interoperabilitou nástrojů přímo do jiných CAD platforem
 • kompatibilní se spoustou výkonných doplňků jiných výrobců pro SpaceClaim, např. fotorealistické vizualizace, PDM, analýzy a CAM
 • volný přístup k TraceParts knihovně s více než 100 milionů standardních CAD modelů předních výrobců dílů

Konstrukce

SpaceClaim s jeho uživatelsky příjemným prostředím a intuitivními nástroji přímého modelování, dovoluje inženýrům z různých průmyslových odvětví připravovat celé sestav nebo koncepční návrhy a upravovat návrhy bez nutnosti být CAD expertem.

Modelování konceptů

Za použití skenů fyzických dat v CAD prostředí, konstruktéři průmyslových i spotřebitelských výrobků, používají SpaceClaim ke snadnému vytváření velkého množství konceptů pro schválení od klienta.

Výroba

SpaceClaim dovoluje výrobním inženýrům a projektantům na různé úrovni znalostí CAD naskenovat existující díl nebo první díl, rychle změnit design, vyčistit poškozenou geometrii, nastavit rozměry, vytvořit 2D výkresy a další. S SpaceClaim mohou výrobní společnosti řešit rychle problémy při výrobě a tím zajistit kratší výrobní výpadky.