Jste zde: SoliCAD.com Produkty Reverzní inženýrství a kontrola

Reverzní inženýrství a kontrola

Reverzní inženýrství - je proces, při kterém z již vyrobeného dílu získáváme výrobní dokumentaci. Například když je potřeba opravit stroj, na který není možné sehnat nahradní díly.

Kontrolní (inspekční) software - používá se pro porovnání naměřených výsledků se vzorovým modelem a následné zobrazení výsledků měření v měřicím protokolu

Software pro reverzní inženýrství

Geomagic Design X

Geomagic Design X

Jediný software reverzního inženýrství, který v sobě spojuje CAD s historií tvorby se zpracováním dat z 3D skenování, takže si můžete vytvořit editovatelné objemové modely kompatibilní s Vaším stávajícím CAD softwarem.

Software pro reverzní inženýrství

Geomagic Wrap

Geomagic Wrap

Software sloužící k jednoduchému vytváření 3D nascanovaných modelů a jejich ukládání do 3D formátů. Lze použít především pro reverzní inženýrství, v různorodých oborech jako strojírenství, zábavní průmysl, umění, archeologie a jakákoliv výroba.

Software pro kontrolu

Geomagic Control

Geomagic Control

Geomagic Control je účinný a snadný program pro kontrolu kvality pro kontaktní i bezkontaktní 3D měřicí přístroje. Můžete měřit a porovnávat díly s CAD modely pro odhalení chyb a nepřesností ještě dříve, než se z nich stane velký problém.