Jste zde: SoliCAD.com Produkty 2D CAD progeCAD Architecture

progeCAD Architecture ZDARMA pro školy

progeCAD Architecture 2014 - CAD pro architekty

progeCAD Architecture je dostupný školám ZDARMA! Školní licence progeCAD Architecture se vztahuje na plnou verzi aktualniho  programu progeCAD Architecture. 

Kdo může používat školní licenci progeCAD Architecture zdarma?

O licenci progeCAD Architecture mohou žádat všechny typy škol. Školní licenci lze používat na středních, odborných nebo vysokých školách technického, uměleckého či všeobecného zaměření, a to jak na státních, tak na soukromých. Program je ale hlavně vhodný pro odborné stavební školy.

Školní licence progeCAD Architecture je určena pouze pro nekomerční použití.

Pro takto udělené licence platí omezení, že škola nemůže poskytovat tato sériová čísla studentům a vyučujícím pro aktivaci softwaru na jejich osobních počítačích. Pro tyto instalace se dá program zakoupit za zvýhodněnou cenu.

Podmínky pro použití školní licence progeCAD Architecture zdarma:

Software lze nainstalovat pouze na školní počítače v počítačové učebně. Počet instalací nesmí být vyšší než počet uvedený v záslané nám oficiální žádostí.

Umístit banner a odkaz progeCAD Architecture na internetových stránkách školy s informací o používaném softwaru (ukázky bannerů níže).

Souhlasit s umístěním názvu školy v seznamu škol, které využívají progeCAD Architecture.

Škola musí pouze zaslat oficiální podepsanou žádost s razítkem na hlavičkovém papíře školy s vyspecifikovaným množstvím licencí. Pro ziskani licence kontaktujte obchodní oddělení: +420 224 248 581 nebo obchod@solicad.com

  Stáhněte si progeCAD Architecture 2014 zde

  Přehled ostatních nabízených softwarů

progeCAD Architecture - videa

progeCAD Architecture 2014 - CAD pro architekty

 

Zvolte druh videí, které chcete sledovat:

 

Specifikace progeCAD Architecture

progeCAD Architecture - CAD pro architekty

Architektonické modelování

progeCAD Architecture můžete navrhovat přímo v 3D modelu budovy tak, že manipulujete s architektonickými objekty a elementy jak s "plastickými" objekty, volně upravovanými v reálném čase. Toto není možné pouze v jednoduchých objektech budov, ale také ve složených, jejichž struktura odpovídá synergické BIM struktuře. To umožňuje, aby i nejsložitější návrhářské myšlenky byly realizované velmi snadno a rychle.

Vysoce kvalitní rendering

PhotoPRO můžete vytvářet vysoce kvalitní fotorealistické obrázky díky rychlým algoritmům OpenGL a technologii sledování paprsku. Vzhledem k tomu, že každý objekt vloží materiály a textury v rámci svých upravitelných atributů, tak jediné co musíte udělat, abyste dostali vysoce kvalitní realistické znázornění, je kliknout myší.

Živá prohlídka

WalkPRO můžete uskutečnit virtuální prohlídku Vašeho fotorealistického 3D modelu v reálném čase. Můžete se procházet jak venku i vevnitř s využitím několika funkcí (výstup po schodišti, otevírání dveří, atd.).  Kromě toho také můžete vytvářet video soubory avi, pouze kliknutím na tlačítko "nahrát".

  Stáhněte si progeCAD Architecuture

Složené elementy a struktury

progeCAD Architecture obsahuje sadu sofistikovaných dialogů a modelářů k vytváření desek, schodišť, střech, zábradlí a vertikálních nebo horizontálních elementů jakéhokoliv tvaru nebo typu. Dynamické tvarování a editování jakéhokoliv složeného elementu je vytvářeno pomocí parametrických dialogů progeCAD Architecture, který pokrývá prakticky každý konstrukční případ. Parametrické chování všech těchto struktur umožňuje změny většiny jejich vlastností kdykoliv během návrhového procesu.
Díky používání těchto nástrojů BIM uživatel může rychle analyzovat alternativní řešení, aby objevil to nejlepší.

Mimo jiné progeCAD Architecture nabízí:

 • Dialogová okna k definování a formování nosníků, sloupů, desek a ostatních konstrukčních prvků.
 • Modelář schodů generující i velmi složité tvary, včetně jejích dílů a příslušenství.
 • Modelář střech s neomezenými schopnostmi tvorby jakéhokoliv typu střechy a jejích komponentů, jako jsou podkroví, půd, střešních oken, šikmých otvorů a jiných.
 • Dialogy pro vertikální elementy, štíty, rampy, zábradlí a mnoho dalších jiných specifičtějších entit budovy jako jsou komíny a pergoly.

V návaznosti na generátory parametrických knihoven tam, kde je to vyžadováno (např. otvory, rolety, apod.), progeCAD Architecture také obsahuje velké množství položek (objektů, příslušenství, symbolů, atd.) řádně rozdělených do tematických knihoven (nábytek do obývacího pokoje, nábytek do kuchyně, nábytek do jídelen, kancelářský nábytek, vybavení, rostliny, atd.). Navíc, díky dynamickému editoru knihoven může uživatel definovat a vytvářet nové knihovny, editovat existující položky nebo vkládat jakékoliv dwg výkresy a konvertovat je do položek knihoven.

Topografické komponenty

progeCAD Architecture obsahuje kompletní topografickou komponentu včetně skupiny chytrých příkazů pro rychlé a precizní vytváření topografických výkresů a automatickou generaci 3D modelů terénu.

  Objednejte si progeCAD Architecture

Popis produktu progeCAD Architecture

progeCAD Architecture 2014 - CAD pro architekty

progeCAD Architecture je 3D a 2D architektonický software využívající DWG jako nativní formát souborů. Jeho velmi intuitivní a výkonné modelování budov Vám pomůže pracovat rychleji a snadněji ve 3D a 2D. 

Velmi snadný a rychlý pro uživatele AutoCADu a progeCADu se 100% kompatibilitou DWG výkresů.

progeCAD Architecture poskytuje zobrazení ve 3D nebo jen ve 2D. Umožňuje Vám plně využívat inteligentní a parametrické objekty knihoven pro kreslení budov, domů a interiérů: zdi, okna, dveře, schody, balkóny, střechy... Stačí si vybrat tvar a měnit jeho rozměry.

progeCAD Architecture 2014 - CAD pro architekty

Úprava vašeho 3D projektu je snadná. Stačí pouze poklikat na prvek jehož rozměr chcete upravit a/nebo kreslit a posunout prvek do nové pozice.

 • Snadné 3D pro inteligentní a parametrické objekty.

 • Podobný jako AutoCAD®: používá stejný formát a totožný vzhled.

 • 2 programy v 1:  Náš architektonický software obsahuje také všechny standardní funkce CAD prostředí a proto je možné jeho použití i pro CAD výkresy stejně tak jako pro konstruování budov.

 • Velmi snadná a rychlá tvorba 3D designu s inteligentními parametrickými objekty a rozsáhlou knihovnou. Stačí pouze vybrat tvar objektu a zadat jeho rozměry.

 • Tvorba 3D schodišť a střech pomocí několika kliknutí.

 • Získejte automaticky všechny 2D výkresy a pohledy z 3D modelu: půdorysy, pohledy, perspektivní zobrazení, průřezy... a jejich aktualizaci v reálném čase!

 • Za nízkou cenu, ale i přesto výkonný! 

  Stáhněte si progeCAD Architecuture (30-ti denní zkušební verze)

Velmi snadný na naučení pro osoby bez designérského vzdělání a za mimořádně nízkou cenu jako alternativa k programu Revit nebo ArchiCAD. progeCAD Architecture je mnohem rychlejší a intuitivnější na naučení.

  Podívejte se na UKÁZKOVÁ VIDEA zobrazující, jak se snadno naučit s progeCAD Architecture za méně než 30 minut! 

progeCAD Architecture 2014 - CAD pro architekty

Silné stránky progeCAD Architecture:

BEZKONKURENČNÍ PRODUKTIVITA: S progeCAD Architecture kreslíte ve 3D ještě rychleji a snadněji než v klasických 2D softwarech a ušetříte spoustu času při úpravách. Kromě toho můžete extrahovat 2D DWG výkresy a software je automaticky aktualizuje při jejich změně ve 3D projektu!

 • DWG kompatibilita v kombinaci s inovativním přístupem BIM (Informace o modelovaném objektu).

 • Rozšířená BIM struktura pro průběžnou aktualizaci projektovaných výkresů (řezy, pohledy, perspektivy, atd.) při zachování veškerých zásahů ze strany uživatele (vložení prvků z knihoven, textů, poznámek atd.).

 • Podobný přístup jako Revit® nebo Archicad®.

 • Chytrý průzkumník výkresů projektu (stromové zobrazení a procházení výkresů).

 • Rychlejší vykreslovací výkon založený na OpenGL, procházení a prohlížení modelu v reálném čase.

 • Vylepšený střešní modelář s možností návrhu jakéhokoliv typu střešní konstrukce a s přidáním komponent jako jsou podkroví, lofty, světlíky, šikmé otvory a mnoho dalších.

 • Inteligentní vzhled pro nově vytvořené stavební prvky (tj. komíny pergoly a další).

 • Významné zlepšení týkající se architektonických návrhů jako jsou inteligentní automatické svazy mezi stavebními objekty pouze v případě potřeby, možnost skrytí zdí/stěn na zobrazení nebo oddílu, definice objektu přes křivky v každém dialogu, atd. Stejně byl vylepšen topografický vzhled (plně automatické vytváření trojúhelníků při tvorbě terénního modelu).

 • Bezkonkurenční výkon díky zbrusu nové rychlosti InteliCADu verze 6.6 a další nové vylepšení: nové rozhraní, panel Vlastnosti, polární trasování a mnoho dalšího.

 • Knihovny bloků ve 2D a 3D.

 • A více: automatické kótování, knihovny, 3D nábytek, průvodce videi, kusovník, 3D výkopové a zemní výroby.

  Objednejte si progeCAD Architecture