Jste zde: SoliCAD.com Konstrukční kancelář Konstrukční práce Vývoj částí

Vývoj 3D částí a sestav

Naše konstrukční kancelář SoliCAD se zabývá nejen vývojem menších či větších jednotlivých samotných částí či konstrukčních celků, a to i původních prototypových produktů, ale i vývojem celých sestav, zahrnující širokou paletu výrobků od spalinové sondy po testovací linky.

konstrukční kancelář SoliCAD

Naši zákazníci u nás najdou podporu, ať již přijdou s potřebou vývoje malé součástky či výrobní linky. Naše konstrukční kancelář se již podílela na spolupráci na vývoji nových patentových produktů, které jsou pro nás nejenom výzvou při promýšlení technického provedení, ale i vzrušující cestou zrodu nového patentu, který vidíme růst prakticky od kolébky, přes konstrukci, až k jejich pomyslnému nástupu do dospělého funkčního života.

konstrukční kancelář SoliCAD

Již jsme se podíleli na mnoha projektech, mezi něž patří také součástky sloužící k biomedicínckému použití či forma na čokoládu nebo strojní technologie pro automobilový průmysl a energetiku. Rádi se budeme podílet i na projektech vašich, kterým budeme věnovat naši píli a znalosti, abychom se s vámi na konci mohli radovat z dobře vykonané práce.