Jste zde: SoliCAD.com Novinky Visual Components

Představujeme Visual Components 4.9

Představujeme Visual Components 4.9

Nejnovější verze softwaru pro simulaci výroby a offline programování robotů je zde a přináší lepší přehlednost plánování a optimalizaci výrobních procesů. Díky větší přehlednosti mohou naši uživatelé očekávat, že toho zvládnou více, snadněji a s lepším porozuměním, zejména při řešení rozsáhlejších výrobních projektů a projektů systémové integrace.

Visual Components 4.8

Visual Components 4.8

Jeden za všechny, všichni za jednoho. Jeden software. Všechny procesy. Všechny značky. Nyní k dispozici.

Nová verze Visual Components 4.7

Nová verze Visual Components 4.7

Visual Components 4.7 je navržen tak, aby řešil složité moderní výrobní systémy, zlepšil uživatelský komfort, zvýšil produktivitu a pomohl zjednodušit komplikované věci tak, aby jeho uživatelé mohli bez ohledu na projekt snadno a s jistotou dosáhnout svých cílů.

Pozvánka na stánek SoliCAD na 5osý veletrh

Pozvánka na stánek  SoliCAD na 5osý veletrh

Vážení přátelé a partneři,
rádi bychom Vás pozvali na 5osý veletrh, který se koná dne 19. a 20. dubna 2023 v Plzeňská 610, 338 05 Mýto, výrobní prostory společnosti TGS nástroje. Na této akci bude naše společnost SoliCAD prezentovat naše nejnovější produkty a služby.

Představení Visual Components Experience 1.7

Představení Visual Components Experience 1.7

Samostatná, bezplatná aplikace VC Experience právě dostala novou aktualizaci. Visual Components Experience 1.7 Vám přináší nové funkce a vylepšení pro zlepšení spolupráce a komunikace v rámci týmů a mezi nimi.

Nová verze Visual Components 4.6

Nová verze Visual Components 4.6

Představujeme Vám novou verzi Visual Components 4.6, která staví na pevných základech verze předchozí a poskytuje ještě komplexnější zážitek ze simulace výroby. Mezi novinky patří modul pro propojení simulace s reálnými roboty ABB, vylepšené modelování procesů, export simulace ve formátu FBX, možnost zapnout a vypnout příkazy v programu robotů a další rozšíření.

Byla vydána nová verze Visual Components 4.5

Byla vydána nová verze Visual Components 4.5

Ať už jste obchodním inženýrem, vedoucím výrobních operací nebo výkonným ředitelem výrobního podniku nebo podniku systémové integrace, Visual Components 4.5 nabízí nové způsoby, jak zlepšit efektivitu plánování s přídavky k offline programování robotů a aktualizacím modelování procesů. To vám umožní lépe se rozhodovat, ať už řídíte výrobní operace nebo nabízíte řešení svým zákazníkům.

Nová verze Visual Components 4.4 je tady !!!

Nová verze Visual Components 4.4 je tady !!!

Nová verze vizualizačního a simulačního softwaru Visual Components 4.4 přináší nové funkce a další vylepšení zvyšující efektivitu práce i uživatelský komfort. Podívejte se na více informací.

Nová verze Visual Components 4.3.1

Nová verze Visual Components 4.3.1

Nová verze vizualizačného a simulačného softwaru Visual Components 4.3.1 přináší nové funkce a další vylepšení zvyšující efektivitu práce i uživatelský komfort.

Visual Components rozšiřuje knihovnu komponent

Visual Components rozšiřuje knihovnu komponent

Knihovna Visual Componets byla doplněna o 71 nových robotů a komponent následujících značek: ABB, AP&T, Cloos, COMAU, Doosan Robotics, Epistolio, Epson, Fanuc, Hiwin, Hokuyo, Hyundai Wia, Kawasaki, Kuka, Mitsubishi, Nachi, OnRobot, OTC Daihen, Qimarox, Robotnik, Stäubli, uFactory, Visual Components a Yaskawa.