Jste zde: SoliCAD.com Produkty Robotický Software DELFOi

DELFOi offline programování robotického svařování

Máte ve výrobě více značek svařovacích robotů?
Je vaše produkce časově senzitivní na programování nových výrobků?
Chybí vám historie a evidence korekcí svařovacích programů?

Software Delfoi ARC 4.0 představuje nejmodernější offline programovací technologii, která je dnes k dispozici. Software je jedinečný tam, kde se počítá čas, peníze a kvalita:

  • Rychlé a snadné programování a editace trajektorií / programů
  • Kontrola kvality: přesné a hladké trajektorie
  • Přesné dráhy hořáků: pokročilé nástroje pro kalibraci a správu trajektorií
  • Jeden pro všechny: podpora všech hlavních značek robotů – Comau, ABB, Fanuc, KUKA, Yaskawa/Motoman, Panasonic, atd.

Delfoi ARC 4.0 garantuje špičková řešení, která splňují potřeby každé společnosti, a to díky softwarovým znalostem, které byly získávány v průběhu více než 20-ti let intenzivního vývoje a odborných zkušeností ze strojírenských provozů.

Proč DELFOi ARC?

Časová a finanční úspora, podpora kvality, nezávislost.

Programování nových svařovacích postupů s DELFOi ARC je časově výrazně méně náročné než s většinou značkových offline softwarů.

Obousměrná komunikace umožňuje korekce z pendantu uložit do offline programu a naopak.

DELFOi ARC umožňuje editaci programů vytvořených v dřívějších verzích značkových offline softwarů i programů z robotů.

DELFOi ARC podporuje všechny hlavní značky robotů viz. dále. DELFOi ARC získal v průmyslu pevné postavení etalonu a používá se pro v různých průmyslových odvětvích, včetně automobilového průmyslu, těžkých strojů, letectví, stavebnictví či staveb lodí. Aktuálně je kolem celého světa více než 400 průmyslových podniků aktivně využívajících aplikace Delfoi Robotics.
Softwarový základ Delfoi Robotics využívá osvědčenou platformu simulační technologie, kterou poskytuje Visual Components.

Svařování a laserové svařování

Delfoi ARC 4.0  je parametrický programovací software založený na off-line programování. Dokáže efektivně využít základní funkce 3D CAD modelů a kombinovat je s interní databází WPS (Welding Procedure Specification). Generování programu pro roboty je rychlé a bezchybné. DELFOi ARC obvykle zmenší délku prostojů, které by byly normálně potřebné při programování robota online výukou na jednu desetinu času. Více než 400 společností zabývajících se svařováním globálně, používá aplikaci DELFOi ARC pro obloukové svařování včetně strojů. Jedná se například o Caterpillar, CNH Industrial, John Deere Forestry, Ponsse nebo Volvo Construction Equipment.

Příklady podporovaných robotů

ComauVendors

CHCETE-LI SI PROGRAM VYZKOUŠET, KONTAKTUJTE NÁS!  +420 224 248 581