Jste zde: SoliCAD.com Produkty Robotický Software DELFOi Popis produktu

Visual Components OLP - programování robotického svařování

Máte ve výrobě více značek svařovacích robotů?
Je vaše produkce časově senzitivní na programování nových výrobků?
Chybí vám historie a evidence korekcí svařovacích programů?

Software Visual Components OLP představuje nejmodernější offline programovací technologii, která je dnes k dispozici. Software je jedinečný tam, kde se počítá čas, peníze a kvalita:

  • Rychlé a snadné programování a editace trajektorií / programů
  • Kontrola kvality: přesné a hladké trajektorie
  • Přesné dráhy hořáků: pokročilé nástroje pro kalibraci a správu trajektorií
  • Jeden pro všechny: podpora všech hlavních značek robotů – Comau, ABB, Fanuc, KUKA, Yaskawa/Motoman, Panasonic, atd.

Visual Components OLP garantuje špičková řešení, která splňují potřeby každé společnosti, a to díky softwarovým znalostem, které byly získávány v průběhu více než 20-ti let intenzivního vývoje a odborných zkušeností ze strojírenských provozů.

Proč Visual Components OLP?

Časová a finanční úspora, podpora kvality, nezávislost.

Programování nových svařovacích postupů s Visual Components OLP je časově výrazně méně náročné než s většinou značkových offline softwarů.

Obousměrná komunikace umožňuje korekce z pendantu uložit do offline programu a naopak.

Visual Components OLP umožňuje editaci programů vytvořených v dřívějších verzích značkových offline softwarů i programů z robotů.

Visual Components OLP podporuje všechny hlavní značky robotů viz. dále.Visual Components OLP získal v průmyslu pevné postavení etalonu a používá se pro v různých průmyslových odvětvích, včetně automobilového průmyslu, těžkých strojů, letectví, stavebnictví či staveb lodí. Aktuálně je kolem celého světa více než 400 průmyslových podniků aktivně využívajících aplikace Visual Components OLP.

Svařování a laserové svařování

Visual Components OLP  je parametrický programovací software založený na off-line programování. Dokáže efektivně využít základní funkce 3D CAD modelů a kombinovat je s interní databází WPS (Welding Procedure Specification). Generování programu pro roboty je rychlé a bezchybné.Visual Components OLP obvykle zmenší délku prostojů, které by byly normálně potřebné při programování robota online výukou na jednu desetinu času. Více než 400 společností zabývajících se svařováním globálně, používá aplikaci Visual Components OLP pro obloukové svařování včetně strojů. Jedná se například o Caterpillar, CNH Industrial, John Deere Forestry, Ponsse nebo Volvo Construction Equipment.

Příklady podporovaných robotů

ComauVendors

CHCETE-LI SI PROGRAM VYZKOUŠET, KONTAKTUJTE NÁS!  +420 224 248 581