Jste zde: SoliCAD.com Lakovací robot EPISTOLIO

Informace o lakovacím robotu EPISTOLIO

Výhody Lakovacích Robotů EPISTOLIO programovatelné Joystickem:

 1. Jednoduché ovládání:

  • Možnost programování joystikem může znamenat jednodušší ovládání pro lakýrníka. To může snížit potřebu komplexního programování a usnadnit obsluze práci s robotem.
 2. Intuitivní Programování:

  • Programování pomocí joystiku může být intuitivní a podobné manuálnímu lakování, což znamená, že lakýrník může snadněji přenášet své dovednosti na programování robota.
 3. Rychlá Reakce na Změny:

  • Joystick umožňuje rychlou reakci na změny v procesu lakování. Lakýrník může snadno měnit směr, rychlost a další parametry pohybu robota přímo během práce.
 4. Snadné Učení:

  • Programování pomocí joystiku může zjednodušit učící se křivku pro nové lakýrníky, kteří nemusí mít zkušenosti s programováním robotů.
 5. Přizpůsobení Složitosti Úkolů:

  • Joystick může umožňovat snadné přizpůsobení složitosti úkolů podle potřeb aktuálního lakovacího procesu. To může zahrnovat změny v trase, rychlosti nebo intenzitě lakování.
 6. Real-time Kontrola:

  • Lakýrník může mít real-time kontrolu nad pohybem robota, což umožňuje okamžité reakce na potřeby a podmínky v lakovacím procesu.
 7. Redukce Stresu:

  • Snadné ovládání joystikem může snížit stres na lakýrníka a umožnit mu se soustředit na jiné důležité aspekty lakovacího procesu.
 8. Rychlá Implementace:

  • Lakýrník může rychle implementovat změny v programu bez nutnosti znalosti komplexního programování robota.

ROBOTY A LAKOVACÍ LINKY

APLIKACE PRO DŘEVOZPRACUJÍCÍ PRŮMYSL

Roboty a linky na lakování křesel, montovaného nábytku, truhlic, kuchyňských dílů, oken a dveří, hran ve stohu, součástí postelí a demontovaných dílců.

 Více informací

APLIKACE PRO PLASTIKÁŘSKÝ PRŮMYSL

Technika pro výrobce na automatické lakování výrobků z umělých hmot, například plastových židlí, domácích spotřebičů, autodílů, TV skříněk, přileb atd.

 Více informací

APLIKACE PRO KOVOZPRACUJÍCÍ PRŮMYSL

Roboty na elektrostatické práškové i tekuté lakování kovových součástí, například. konstrukcí, kontejnerů a koster, elektroskříněk, chladniček, součástí automobilů a zemědělských strojů, kol, elektromotorů a ventilů.

 Více informací

GLAZOVÁNÍ A SPECIÁLNÍ PRŮMYSL

Roboty na automatické glazování sanitárních předmětů a na povrchové úpravy keramiky. Aplikace nástřiku na materiály ze skleněných vláken a kompozity, nástřik uvolňovacích činidel na výlisky či teflon.

 Více informací