Jste zde: SoliCAD.com Lakovací robot EPISTOLIO Dřevozpracující průmysl

Aplikace pro dřevozpracující průmysl

Epistolio dokáže upravovat roboty a poskytovat vybavení pro lakování židlí, okenních rámů, dveří, sestaveného montovaného nábytku, profilovaných dílů a hran ve stohu, kuchyňských dílů a velké škály dalších dřevěných výrobků.

Aplikace je možná na:

Díky zkušenostem a spolupráci se specializovanými partnery můžeme nabízet také konstrukce a dodávky kompletních lakovacích zařízení pro nábytkářskou dřevovýrobu, včetně. elektrostatického lakování sedacího nábytku.

Naše lakovací roboty lze integrovat a vybavit externími motorizovanými osami (7. osa) a jakýmkoliv lakovacím systémem včetně. čerpadel, pistolí a automatických měničů barvy.

K robotu na lakování oken doporučujeme model MRK – - , programově učenlivý učící se systém umožňující lakování židlí a křesel, sestaveného nábytku a dalších trojrozměrných předmětů. Robot přitom může být vybaven elektrostatickou pistolí, umožňující výrazně zkrátit přípravné časy a ztráty na výrobcích.

Na druhé straně na lakování oken a dveří, kuchyňských skříněk, hran a stohů, truhlic a podobných předmětů s velkými plochami a vysokými nároky na kvalitu povrchu a k integrovanému lakování hran se snímacím systémem pro automatické sledování a kontrolu doporučujeme robot WINSIX.

Oba modely lakovacích robotů lze vybavit příslušenstvím na ovládání automatického měniče barev se systémy automatického čištění trysek a pistolí, nebo systémy dálkového ovládání parametrů lakování.

Tyto systémy jsou vhodné také pro naše digitální tiskárny IRIS, zejména na tvorbu dekorací na dveřích, panelech a efektové dokončování povrchu dřevěných dílů.

 Ukázková videa s použitím