Jste zde: SoliCAD.com Novinky Visual Components Novinky Visual Components 4.8

Visual Components 4.8

Jeden za všechny, všichni za jednoho. Jeden software. Všechny procesy. Všechny značky. Nyní k dispozici.

S potěšením vám oznamujeme, že na webových stránkách Visual Components jsou k dispozici instalační programy nové verze Visual Components 4.8, která nyní obsahuje i varianty Visual Components Robotics OLP, což je výkonný přírůstek do portfolia pro offline programování robotů spolu se softwarem pro simulaci výroby.

Níže si můžete přečíst o všech novinkách, které přineslo přidání produktu Robotics OLP do našeho portfolia. Kromě toho zde naleznete další informace jak získat přístup k nástrojům OLP s verzí 4.8 (a také poznámky k vydání).

Jeden software pro všechny procesy

Programujte roboty pro různé průmyslové procesy, jako jsou svařování, lakování, řezání  nebo manipulace pomocí jediného softwaru.

Kompatibilní s většinou značek na trhu

Programujte roboty bez ohledu na značku nebo typ. Odpadá nutnost používat více softwarů pro různé značky. Náš software podporuje 17 nejběžnějších značek robotů.

Kompletní uživatelská dokumentace

Díky jasným, podrobným pokynům a intuitivním uživatelským návodům je zajištěno, že můžete naplno využít potenciál offline programovacího softwaru.

Via Path Solver – generátor dráhy

Automatické vytváření bezchybných drah pro pohyby robota.

Nový modul Robotics Solver

Automaticky řešte běžné problémové situace, jako jsou kolize, nedostatečné dosahy, překročení limitů natočení ramen a singularita. Doplněk Robotics Solver umí vyřešit tyto situace jak pro procesní cesty, tak i pro vyhledávací cesty a cesty air\via.

Jednoduchá práce s licencí

Aby byl přístup k softwaru snadný a bezproblémový v celém portfoliu Visual Components, není potřeba pro řešení OLP žádné samostatné licence.


Přečtěte si více o Visual Components Robotics OLP zde.

Poznámky k verzi Visual Components 4.8 a Visual Components Robotics OLP:

Instalační programy pro nové produkty lze nalézt na webu Visual components na stránce Downloads. Upozorňujeme, že současní uživatelé Visual Components 4.6 a 4.7 budou potřebovat nový produktový klíč a platný maintenance contract, aby mohli upgradovat na verzi 4.8. Žádost o upgrade odešlete zde.

Pokud nemáte aktivní maintenance contract kontaktujte p. Jiřího Brožka (jiri.brozek@solicad.com; +420 777 654 223) a zjistěte, jak upgradovat na verzi Visual Components 4.8 nebo jak začít používat simulační a vizualizační software Visual Components.

Autor: Viktor Černý
Email: viktor.cerny@solicad.com
Telefon: +420 790 323 909