Jste zde: SoliCAD.com Novinky progeCAD Architecture Novinky progeCAD Architecture nově pro školy zdarma

progeCAD Architecture nově pro školy zdarma

Společnost SoliCAD, s.r.o. začala nově nabízet licence programu progeCAD Architecture zdarma pro školy. Škola musí pouze zaslat oficiální podepsanou žádost s razítkem na hlavičkovém papíře školy s vyspecifikovaným množstvím licencí.

Pro takto udělené licence platí omezení, že škola nemůže poskytovat tato sériová čísla studentům a vyučujícím pro aktivaci softwaru na jejich osobních počítačích. Pro tyto instalace se dá program zakoupit za zvýhodněnou cenu.

progeCAD Architecture je 3D a 2D architektonický software využívající DWG jako nativní formát souborů. Jeho velmi intuitivní a výkonné modelování budov Vám pomůže pracovat rychleji a snadněji ve 3D a 2D. Nyní se program zařadil po bok dalších programů nabízených pro školy zdarma (progeCAD - 2D kreslení, T-Flex CAD - 3D modelování, SprutCAM - CAM pro snadné vytváření CNC programů).

SoliCAD, s.r.o. se zabývá prodejem softwarů pro 2D, 3D, CAM a renderování. Dále se zaměřuje na robotická pracoviště a konstrukce všeho druhu od vstřikolisových forem až po jednoúčelové stroje.

Autor: Michał Plaza
Email: michal.plaza@solicad.com
Telefon: +48 32 440 19 18