Jste zde: SoliCAD.com Novinky progeCAD Professional Novinky progeCAD 2011 EN

progeCAD 2011 EN

Otestujte novou verzi progeCAD 2011 Professional!

Ke stažení zde: https://www.solicad.com/stahnout/progecad-professional-2011-en

Verze 2011 obsahuje několik vylepšení, např.:

Podpora formátu AutoCAD® DWG 2012

Možnost čtení a zápisu všech DWG souborů verze 2.5 až 2012

iCADLib

Nový manažer bloků je nástupcem dříve známého ALE správce bloků. Díky nově přizpůsobenému rozhraní pro rychlejší ovládání a díky lepšímu výkonu se stane ideálním nástrojem pro Vaši každodenní práci s bloky. Obsahuje více než 20 000 bloků ve 2D i 3D (stavebnictví, architekturu, ANSI-ISO a DIN-ISO mechaniku, ANSI a IEC elektrické a elektronické bloky, ocelové profily, nábytek, vybavení pro kuchyně, zahrady atd.)

Traceparts pro progeCAD

TraceParts spolu s progeCADem je pokročilé propojení a integrace TraceParts webového portálu pro snadnou správu a využívání více než 100 milionů bloků

EasyArch

Jedná se o automatické nástroje usnadňující kreslení staveb architektům a designerům za účelem zvýšení jejich produktivity při návrhu domů, interiérového designu a modelování. Obsahuje např. tyto funkce:

AutoCAD® styl panelů

Nové vylepšené uživatelské rozhraní obdobné AutoCAD®u - rozhraní přináší nový vzhled a komfortní ovládání. Rozmístění a a styl nástrojových panelů progeCADu, na který jsou zákazníci již mnoho let zvyklí, zůstanou shodné jako u starších verzí. Nemusíte si tedy zvykat na nový záložkový systém (Ribbon menu).

Plná kompatibilita a podpora s Windows 7

Odkaz pro stažení: progeCAD 2011 Professional ENG

Autor: Ing. Petr Motyčka
Email: petr.motycka@solicad.com
Telefon: +420 790 323 909