Jste zde: SoliCAD.com Produkty 2D CAD progeCAD Professional Typy licencí

Typy licencí a jejich přenos na jiné PC

Typy licencí programu progeCAD

  • progeCAD Professional - Single: samostatná licence progeCAD Profesional na 1 počítač

Objednejte si progeCAD Professional Single CZ

  • progeCAD Professional - USB: přenosná licence progeCAD Professional pomocí USB klíče

Objednejte si progeCAD Professional USB CZ

  • progeCAD Professional - NLM: síťová licence progeCAD Professional

Objednejte si progeCAD Professional NLM CZ

  • progeCAD Professional - Corporate: neomezená licence programu progeCAD Professional

Objednejte si progeCAD Professional Corporate CZ

Přenos progeCAD licencí

SINGLE LICENCE (je požadována odinstalace)

Tento typ licence dovoluje aktivovat a použít software pouze na jednom počítači.

Povolené případy přenosů:

  • PŘENOS progeCADu NA JINÉ PC: Odinstalujte progeCAD z původního počítače, aby jste splnili licenční pravidla. Odinstalace může být provedena tradičním způsobem prostřednictvím ovládacích panelů Windows. Pro aktivaci licence na novém PC stačí nainstalovat a aktivovat progeCAD. Během aktivačního procesu se objeví varovná hláška připomínající licenční podmínky. Poznámka: licence progeCAD není přenosná na jiné uživatele nebo společnosti.
  • ZMĚNA PC: Pokud starý počítač zůstává funkční, je nezbytné kvůli dodržení licenčních podmínek odinstalovat progeCAD. Odinstalace může být provedena tradičním způsobem prostřednictvím ovládacích panelů Windows. V případě, že je starý počítač „sešrotován“, není nutná žádná operace. Nainstalujte a aktivujte progeCAD na Vašem novém PC. Během aktivačního procesu se objeví varovná hláška připomínající licenční podmínky.
  • FORMÁTOVÁNÍ DISKU: Není vyžadována žádná operace před formátováním. Po formátování jednoduše nainstalujte a aktivujte progeCAD. Během aktivačního procesu se objeví varovná hláška připomínající licenční podmínky.
  • POŠKOZENÍ DISKU/PC:  Jednoduše nainstalujte a aktivujte progeCAD. Během aktivačního procesu se objeví se varovná hláška připomínající licenční podmínky.
  • ZMĚNA DISKU KLONOVÁNÍM: Nahrazení pevného disku Vašeho počítače pomocí klonování (například přechod na SSD disk). Po naklonování disku a spuštění progeCADu se objeví chybová hláška s kódem CF0x08 (je požadována nová aktivace). Jednoduše zopakujte aktivaci progeCADu přes PROGECAD CENTER a stiskněte tlačítko REGISTROVAT PROGECAD pro zprovoznění progeCADu. Také v tomto případě se objeví varovná hláška během aktivačního procesu připomínající licenční podmínky.

USB LICENCE (není požadována žádná zvláštní operace)

Licence s ochranným klíčem USB dovoluje instalovat a aktivovat progeCAD na všech počítačích, na kterých chcete. Poté může být progeCAD používán připojením USB klíče k počítači se softwarem.
Pokud máte několik USB licencí, připomínáme Vám, že USB klíče progeCADu jsou pro stejnou verzi zaměnitelné.

NLM LICENCE se SÍŤOVÝM SERVEREM (je požadováno uvolnění licence)

Pokud potřebujete přenést NLM SERVER, nejprve potřebujete „uvolnit“ aktivní licence. Pro postup uvolnění licence se podívejte do Uživatelského návodu pro NLM Server, přístupného i přímo z NLM SERVER MONITOR (tlačítko "Uživatelský průvodce (PDF)").
Pokud potřebujete přesunout/přeinstalovat pouze progeCAD (klienta), jednoduše proveďte instalaci progeCADu, poté postupujte podle instrukcí pro aktivaci vložených dat NLM Serveru ve Vaší síti (bez omezení připojení je server automaticky identifikován na začátku procedury).