Jste zde: SoliCAD.com Novinky Visual Components Novinky Představení Visual Components Experience 1.7

Představení Visual Components Experience 1.7

Samostatná, bezplatná aplikace VC Experience právě dostala novou aktualizaci. Visual Components Experience 1.7 Vám přináší nové funkce a vylepšení pro zlepšení spolupráce a komunikace v rámci týmů a mezi nimi.

Nová verze prohlížeče simulací (i v brýlích VR) Visual Components Experience 1.7

Samostatná, bezplatně použitelná aplikace Visual Components Experience je díky nejnovější aktualizaci ještě lepší!

Aplikace Visual Components Experience (VCE) představuje nový a vzrušující způsob, jak mohou uživatelé Visual Components přistupovat k návrhu a plánování výroby. Tato nejnovější verze 1.7 poskytuje uživatelům aktualizovanou sadu nástrojů, která pokryje všechny jejich potřeby, pokud jde o sdílení a vyzkoušení rozvržení a 3D simulací v realistickém virtuálním prostředí.

Pojďme se podívat, co je v této nejnovější verzi nového:

Nástroj pro měření na ploše

Nástroj pro měření, který byl dříve představen ve verzi VCE 1.6 jako možnost pouze pro Virtuální realitu (VR), je nyní k dispozici ve 3D režimu verze Desktop. Tento nástroj umožňuje uživatelům rychle ověřit rozměry objektů v rozvržení pouhými několika kliknutími, což může být velmi užitečné při práci na projektech, které vyžadují přesné měření. Tato funkce také může uživatelům ušetřit mnoho času a úsilí, snížit riziko lidské chyby a zlepšit celkovou kvalitu projektu.

Měkké stíny

Stíny hrají velkou roli při vytváření iluze hloubky a rozměru scény a měkké stíny vytvářejí přirozeněji vypadající stíny, které zvyšují realističnost. Další novinkou verze 1.7 je i možnost upravit kvalitu stínů. Funkce vytvářet a ovládat kvalitu stínů pomocí posuvníku "Kvalita" v menu "Nastavení" verze VCE 1.7 umožňuje uživatelům přizpůsobit stíny svým specifickým potřebám.

Tato funkce je k dispozici jak pro verzi VCE 1.7 pro počítače, tak pro mobilní zařízení.

Další vylepšení

Další drobná vylepšení ve VCE 1.7 jsou pro uživatele rovněž významným přínosem. Například vylepšené rozvržení nastavení usnadňuje navigaci a vyhledávání nastavení, zatímco aktualizované knihovny komponent pro prohlížení webu poskytují více možností a funkcí. Novinkou je také načítání souborů VCAX (nativní formát souborů VCE) bez vytváření další kopie souboru, což může pomoci zlepšit výkon a ušetřit místo v úložišti.

VCE 1.7 je krokem vpřed a poskytuje novým i zkušeným uživatelům další nástroje, které pomáhají zlepšit spolupráci a komunikaci v týmu.

Instalační programy

Instalační programy pro novou verzi Visual Components Experience naleznete na stránce produktu Visual Components Experience.

Autor: Viktor Černý
Email: viktor.cerny@solicad.com
Telefon: +420 790 323 909