Jste zde: SoliCAD.com Novinky Visual Components Novinky Offline programování robotů Stäubli ve Visual Components

Offline programování robotů Stäubli ve Visual Components

Vytvořte digitální, pracující repliku Vašeho robotického pracoviště během několika minut a ukažte Vaše řešení na plně simulovaném 3D modelu. Vše můžete dále sdílet prostřednictvím interaktivního 3D PDF.

Knihovna robotů Stäubli

Všechny modely Stäubli robotů jsou předpřipraveny a integrovány do volně dostupných knihoven komponentů (modelů robotů, dopravníků a dalších logických prvků). Spolu se Stäubli Controller Add-on máte v rukách nástroj pro tvorbu programů VAL3 v rámci robotické simulace. Ověřte program stažením přímo do controleru robota Stäubli nebo emulátoru CS8.

Klíčové výhody

Součásti programu

Doplňky

CAD Readers (možné pouze pro 3D Create) – Importujte svá CAD data ze všech hlavních CAD formátů. Ušetříte čas a peníze, když nebute muset znovu modelovat stejné komponenty.

PLC (možné s 3D Create a 3D Simulate) – Ověřte Váš PLC kód pomocí virtuální pracovní buňky před skutečným zakoupením (postavením) stroje. Ušetříte čas a náklady.

Visual Components poskytuje jedinečné 3D simulační a vizualizační prostředky pro automatizaci firem a výrobního průmyslu. Je nákladově efektivní a výkonný. Stäubli Controller Add-on je plně integrován s VAL3 emulátorem, což umožňuje rychlé a snadné ověření robotického programu.

Navštivte sekci ke stažení ke stažení a vyzkoušejte bezplatnou zkušební verzi programu.

Stránky výrobce Visual Components.

Autor: Josef Gregor
Email: josef.gregor@solicad.com
Telefon: +420 775 654 223