Jste zde: SoliCAD.com Novinky Visual Components Novinky Nová verze Visual Components 4.4 je tady !!!

Nová verze Visual Components 4.4 je tady !!!

Nová verze vizualizačního a simulačního softwaru Visual Components 4.4 přináší nové funkce a další vylepšení zvyšující efektivitu práce i uživatelský komfort. Podívejte se na více informací.

Instalační soubory Visual Components verze 4.4 a informace, jak získat nový licenční klíč pro upgrade ze starších verzí  jsou k dispozici na webových stránkách Visual Components.


Virtualní výroba

Silné nástroje pro vytváření digitálních dvojčat výrobních celků a jejich virtuálního zprovoznění umožní ověřit přesnost programů pro roboty čí PLC, virtuálně zkontrolovat průběh zaváděného výrobního procesu či vzdáleně monitorovat probíhající výrobu.
K dispozici jsou nové funkce pro propojení kontrolérů robotů Fanuc se simulací.

Rychlé vytváření simulace

Převedení 2D výkresu do 3D vizualizace s použitím čtečky CAD atributů uložených ve výkresu umožňuje automatické převedení výkresu na 3D model pracoviště, s použitím předpřipravených knihovních komponent.

Zjednodušení práce s programem

Nové funkce pro programování robotů a propojení simulace s vnějšími signály přinášejí zvýšení efektivity práce, vysoký uživatelský komfort a více možností pro práci s roboty a simulaci konfigurace IO vstupů a výstupů.

Novinky pro brýle viruální reality

Virtuální realita se stává efektivním projektovým a komunikačním nástrojem se zajímavým uživatelským rozhraním. Nově je k dispozici podpora pro práci s mračny bodů – což umožňuje naskenovat např. prostředí výrobní haly a následně jej spolu se simulací zobrazit v brýlích virtuální reality. Ovládání je intuitivní a podobné ovladacím prvkům většiny her pro VR.

A řadu dalších vylepšení

K čemu slouží Visual Components?

Visual Components - software pro 3D simulaci robotických pracovišť, výrobních procesů a zařízení

V případě zájmu o vizualizační a simulační software Visual Components nás kontaktujte na tel. 224 248 581 nebo emailem na jiri.brozek@solicad.com.

Autor: Kamil Závacký
Email: kamil.zavacky@solicad.com
Telefon: +420 224 248 581