Jste zde: SoliCAD.com Novinky Visual Components Novinky Nová verze Visual Components 4.2.2.

Nová verze Visual Components 4.2.2.

Vizualizační a simulační software Visual Components přichází s novou aktualizaci. Nová verze 4.2.2. obsahuje řadu zajímavých vylepšení. Podívejte se na podrobnější informace v našem článku.

Nové vlastnosti

Siemens S7 PLC Connectivity (k dispozici pouze ve Visual Components Premium)


Siemens S7 PLC Connectivity podporuje nativní připojení k většině fyzických PLC od Siemens, včetně starších modelů. Toto nativní připojení poskytuje rychlejší komunikační propojení s fyzickými řadiči S7-1200 a podporuje připojení k S7-PLCSIM (kde není aktuálně podporováno OPC UA).

Fast robot teaching

Byly přidány rychlá tlačítka pro výuku robotů, takže můžete snadno definovat body a generovat pohybové příkazy v 3D pracovním prostoru bez přepínání menu. Tato 3D tlačítka se zobrazují jako možnosti kontextu ve 3D prostoru, když je vybrán robot a v režimu JOG.

Vylepšení a optimalizace

CAD importy

CAD importy byli aktualizovány, aby podporovaly nejnovější verze Solid Edge, SolidWorks a Siemens.

Nové příkazy při modelování procesů

Byly přidány nové příkazy, abychom rozšířili funkčnost modelování procesů: vysílejte signál, čekací signál a spusťte rutinu robota.


Další vylepšení

Aktualizovaný licenční server

Aktualizoval se licenční síťový server (v2.0.8). Tato aktualizace obsahuje vylepšení a opravy chyb při půjčování licencí, protokolování využití, nastavení zásad a další.

 

 

Autor: Kamil Závacký
Email: kamil.zavacky@solicad.com
Telefon: +420 224 248 581