Jste zde: SoliCAD.com Novinky progeCAD Professional Novinky Chyba tisku progeCAD Professional

Chyba tisku progeCAD Professional

Vážení uživatelé progeCAD Professional, mnozí z Vás se v poslední době setkalo s chybami, případně nemožnosti tisku do PDF nebo JPG. Situace nastala v souvislosti s poslední aktualizaci Windows 10 Security Update KB4560960.

Tato aktualizace Windows poškodila fungování mnoha ovladačů tiskáren, a to jak fyzických, tak virtuálních tiskáren, mezi které patří i naše „progeCAD PDF / JPG PRINTER“.

Tato chyba není způsobená programem progeCAD Professional, ale samotnou aktualizaci Windows. Proto vývojáři Microsoftu pracují na novém updatu, který opraví tyto chyby, které způsobila jejich aktualizace.

Pokud jste danou aktualizaci Windows jěště neprovedli, prosím neaktualizujte Windows a počkejte na nový update, který bude k dispozici pozdějí.

Doporučení od nás pro tisk do PDF / JPG v progeCAD Professional je nainstalovat ZDARMA program PDF Creator a při tisku do PDF nebo JPG zvolit možnost PDF Creator.

PDF Creator stáhněte zde.

V současné době intenzívně pracujeme s vývojáři Microsoftu na odstránění chyby. Věříme, že ze strany Microsoftu dojde v nejbližší době k uvolnění nového updatu, který fungovaní tiskáren opraví.

V případě dotazů nás kontaktujte na emailu vikor.cerny@solicad.com nebo telefonicky na 224 248 581.

Autor: Viktor Černý
Email: viktor.cerny@solicad.com
Telefon: +420 790 323 909