Jste zde: SoliCAD.com Produkty 2D CAD CubicOrb Typy licencí

Typy licencí

Stránka je ve výstavbě.

Stacionární (1PC)

Stacionární licence Vám umožní pracovat se softwarem pouze na jedné určité pracovní stanici. Můžete mít buď stacionární trvalou licenci nebo stacionární roční předplatné licence.

V případě, že budete chtít modernizovat pracovní stanici nebo koupit novou, je možné deaktivovat licence a aktivovat ji znovu na nové pracovní stanici. Aktivace je možná až po 24 hodinách od deaktivace licence.

 

Přenosná (USB)

Přenosná licence Vám umožní pracovat se softwarem na více pracovních stanicích. Pro spuštění programu budete muset vložit do pracovní stanice USB klíč s licencí. Program tedy půjde spustit pouze na jedné pracovní stanici v jeden čas. Můžete mít buď přenosnou trvalou licenci nebo přenosné roční předplatné licence.

1PC - roční předplatné

Stacionární roční předplatné Vám umožní pracovat se softwarem 1 rok. Po této době budete muset licenci obnovit. Pokud nedojde k obnovení licence, program již nebude možné spouštět do té doby, dokud nedojde k obnově ročního předplatného.

  Koupit

 

USB - roční předplatné

Přenosné roční předplatné Vám umožní pracovat se softwarem 1 rok. Po této době budete muset licenci obnovit. Pokud nedojde k obnovení licence, program již nebude možné spouštět, dokud nedojde k obnově ročního předplatného.

  Koupit

1PC - trvalá

Stacionární trvalá licence Vám umožní pracovat se softwarem po neomezeně dlouhou dobu, dokud budete používat CAD program a operační systém, které budou podporovat Vaší verzi softwaru od Cubic Orb. Pokud se někdy rozhodnete aktualizovat CAD program, budete pak muset s dost velkou pravděpodobností také aktualizovat programy od Cubic Orb.

  Koupit

 

USB - trvalá

Přenosná trvalá licence Vám umožní pracovat se softwarem po neomezeně dlouhou dobu, dokud budete používat CAD program a operační systém, které budou podporovat Vaší verzi softwaru od Cubic Orb. Pokud se někdy rozhodnete aktualizovat CAD program, budete pak muset s dost velkou pravděpodobností také aktualizovat programy od Cubic Orb.

  Koupit

Aktualizace a podpora stacionárních licencí

Aktualizace 1PC - trvalá

Aktualizace softwaru na nejnovější verzi + rok aktualizací a podpory.

  Koupit

 

Aktualizace USB - trvalá

Aktualizace softwaru na nejnovější verzi + rok aktualizací a podpory.

  Koupit