Jste zde: SoliCAD.com Novinky iCADMac Novinky iCADMac pro MAC OS X

iCADMac pro MAC OS X

Vážení zákazníci, od dnešního dne máte možnost stáhnout si, vyzkoušet a zakoupit anglickou verzi 2D/3D CAD softwaru iCADMac 2011. Českou verzi programu připravujeme a budeme se snažit o její zařazení do naší nabídky v co nejkratší době.

 

 stáhnout iCADMac - plnohodnotná verze na 30 dní

 

   

iCADMac je prvním 2D/3D DWG a DXF CAD řešením pro operační systém MAC OS X, který přímo otevírá, ukládá a vytváří výkresy v nativním AutoCAD formátu. Nativním formátem pro iCADMac® je DWG, který nabízí bezkonkurenční kompatibilitu s AutoCAD®em bez nutnosti konverze souborů a rizika ztráty dat. Kromě toho iCADMac umožňuje exportovat výkresy ve většině předchozích verzí DWG a DXF AutoCAD®u.

Podporuje AutoCAD® DWG/DXF od verze 2.5 až 2011. Tímto je tedy DWG nejjednodušším a nejspolehlivějším formátem pro zobrazení výkresu na Apple IPAD™.


iCADMac obsahuje všechny důležité nástroje k tvorbě výkresů, editaci, modifikaci a kvalitnímu tisku na papír o velikosti A5 až A0. iCADMac také podporuje hladiny, kreslení pomocí příkazů, kóty, 2D i 3D kreslení. Ovládání programu je velmi podobné jako u AutoCAD®u a proto je přechod na iCADMac velmi snadný.

Stáhněte si demo iCADMac a vyzkoušejte si výměnu souborů mezi programy iCADMac, progeCAD a AutoCAD®.

Diskutovat o iCADMacu můžete v této kategorii našeho fóra: https://www.solicad.com/forum/icadmac-f297/

 

Autor: Ing. Petr Motyčka
Email: petr.motycka@solicad.com
Telefon: +420 790 323 909