Jste zde: SoliCAD.com Produkty Reverzní inženýrství a kontrola Geomagic Wrap Popis produktu

Geomagic Wrap - popis produktu

Geomagic Wrap

 

Geomagic Wrap je nejvýkonnější nástroj k transformaci 3D nascanovaných dat importovaných/exportovaných souborů do 3D modelů pro okamžité použití a sdílení.  
Lze použít především pro reverzní inženýrství, v různorodých oborech jako strojírenství, zábavní průmysl, umění, archeologie a jakákoliv výroba. Pomocí programu Geomagic Wrap lze jednoduše vytvářet dokonalé 3D modely a ukládat je do 3D formátů.

Software Geomagic Wrap poskytuje nejjednodušší, nejdostupnější, nejrychlejší a nejpřesnější způsob, jak vytvořit modely tvořené shluky bodů i 3D křivek a plošné modely, které mohou být okamžitě použitelné ve strojírenství, průmyslové výrobě, umění, industriálním designu i jinde.

Jako součást vašeho 3D digitálního vlákna se stává spojnicí, která vám umožní vytvářet dokonalá data, která můžete využít přímo ve 3D tisku, archivovat a nejrůzněji upravovat.
S pokročilými nástroji GW Exact Surfacing se vám do rukou dostávají kvalitní snadno použitelné funkce pro modelování řezem, které vám umožní vyrobit bezchybný trojrozměrný model. 

Geomagic Wrap umožňuje uživatelům přetvářet data z mraků bodů, zkušební data i importované 3D formáty (STL, OBJ apod.) do 3D polygonních sítí, které lze dále využít ve výrobě, pro analýzy, výkresy, v zábavním průmyslu i archeologii.

 Základní funkce Geomagic Wrap:

  • Generuje CAD modely
  • Obsahuje modelování mračen bodů, sítí, povrchů i pevných těl

Krátký přehled možností Geomagic Wrap v anglickém jazyce:

 

CHCETE-LI SI PROGRAM VYZKOUŠET, KONTAKTUJTE NÁS!  +420 224 248 581 / +420 790 323 909

Umění a sochařství

Geomagic Wrap je dokonalým nástrojem pro tvorbu uměleckých děl. Vytváří sochy v různých měřítkách a pomocí 3D dokáže archivovat a obnovovat křehké nebo poškozené artefakty.
Umělci a sochaři používají GW při vytváření trojrozměrných objektů, protože tento software poskytuje zcela přesná 3D data pro široké spektrum průmyslových standardů.

Vytváření 3D zobrazení pro analýzy, animace a filmy

GW rychle vytváří dokonalé a přesné trojrozměrné modely předmětů ze 3D skenů a ty dále mohou využít dalších pokročilých funkcí jako je:
FEA (Finite Element Analysis) nebo CFD (Computational Fluid Dynamics). 
Vizuální umělci a animátoři mohou pak tyto 3D modely použít v softwaru Maya,
3Ds Max a jiných.

Archeologie

Archeologové využijí skvělý nástroj trojrozměrných obrazů k archivaci a celkové analýze petroglyfů a starobylých nápisů, které pouhým okem často nelze rozpoznat.
Program Geomagic Wrap a přímý trojrozměrný tisk uvítají i studenti či návštěvníci muzeí, kteří si díky němu mohou prohlédnout do nejmenších detailů starobylé vzácné objekty, aniž by se jich museli dotýkat.

Vlastnosti Geomagic Wrap:

  • Přesné naskenování ploch díky funkci AutoSurface, která lze spustit jediným tlačítkem
  • Export vysoce kvalitních 3D dat ve všech obecných polygonálních formátech
  • Rychlé a přesné vytváření trojúhelníkových sítí polygonálních modelů a jejich import do softwaru
  • Okamžité využití dat pro 3D tisk, vytváření prototypů, reálné modelování apod.

CHCETE-LI SI PROGRAM VYZKOUŠET, KONTAKTUJTE NÁS!  +420 224 248 581 / +420 790 323 909