Jste zde: SoliCAD.com Produkty 3D CAD CAD Architecture Popis produktu

CAD Architecture "CAD pro všechny, kdo staví"

CAD Architecture je nově vyvinutý produkt pro architekty a stavební inženýry.

Je založen na nejmodernějších počítačových technologiích (jako .NET, C#), vlastnosti programu jsou speciálně vyvinuty tak, aby vyhovovaly i nejnáročnějším uživatelům – ať jde o profesionální architekty, projektanty, stavební inženýry nebo řemeslníky.

Podporuje import 2D-DXF/DWG formátu, dále export včetně vzájemných závislostí, sdílení a administraci půdorysů, nárysů a řezů. Komunikace s ostatními členy projektu nebo zákazníky se tak stane bezproblémovou záležitostí bez ohledu na používaný CAD systém.

Program je k dostání ve dvou verzích:

CAD Architecture Pro podporuje většinu používaných 2D a 3D formátů jako 3DS, 3D-DXF a VRML-1 a to mu dovoluje užívat externí databázi objektů v procesu navrhování. S pomocí mnoha referenčních bodů můžete přesně kontrolovat umístění vkládaných objektů. CAD Architecture také podporuje vytváření zdí, stropů a podlah sendvičovou metodou, které se skládají z různých materiálů, jako je izolace, omítky a betonové podlahy. S nimi lze manipulovat jako s jedním objektem. Samozřejmostí je individuální specifikace odpovídajících vlastností vrstev po velmi malých zlomcích tloušťky.

CAD Architecture Premium obsahuje plnou verzi CAD Architecture Pro včetně dalších přidaných funkcí.
Nabízí Vám jednoduchou a intuitivní cestu k vytváření kompletní projektové dokumentace, obsahující výkresy, řezy, texty a 2D symboly. Program podporuje tisk výkresů až do velikosti A0.

Pro srovnání verzí klikněte ZDE.

Verze programu

 CAD Architecture Professional

CAD Architecture Premium

 

Doplňky 

Katalogy

Doplněk - Cinema 4D
Doplněk - 3D konstrukce
Doplněk - konstrukce oken
Doplněk - Export do DXF/DWG

Katalog - 3D kuchyně I
Katalog - 3D kuchyně II
Katalog - 3D koupelny
Katalog - Vital-Office
Katalog - 3D auta
Katalog - 3D fota lidí
Katalog - 3D fota stromů
Katalog - 3D fota rostlin
Katalog - 3D+++