Jste zde: SoliCAD.com Novinky SprutCAM Novinky

Verze SprutCAM 8.2

Verze SprutCAM 8.2

SprutCAM uvolnil novou verzi, která zvyšuje funkčnost ovládání robotů. SprutCAM díky kinematickým schématům umožňuje vytvářet a ladit kontrolní programy bez použití samotného robota. Verze Robots slouží k rychlému výpočtu složitých 3D pohybů robota včetně jeho koncových efektorů. SprutCAM tak umožňuje programovat roboty značky STÄUBLI, FANUC, KUKA, ABB a další.

Robotické frézování - Stäubli RX170 hsm

Robotické frézování - Stäubli RX170 hsm

SprutCAM 8 je komplexní CAM řešení umožňující programování průmyslových robotů ve všech 5 osách , včetně robota Stäubli RX 170 hsm. 

Simulace robotů Staubli ve SprutCAM 8

Simulace robotů Staubli ve SprutCAM 8

Simulace robota Stäubli TX60 ve SprutCAM 8

Gravírování textu s následným profilováním.

 

Co je nového ve SprutCAM 8

Co je nového ve SprutCAM 8

Využijte všechny výhody Vašeho počítače pro práci se SprutCAM 8

SprutCAM 8 je 64-bitová aplikace pro Windows. Je známo, že 32-bit aplikace nemohou používat více než 2 GB virtuální paměti. Nová verze SprutCAM 8 zajišťuje účinné provádění velmi náročných výpočtů pro kompletní modely, skládajících se z tisíců ploch a vytváří milióny řádků pro NC kód.

Aktualizovaná verze programu SprutCAM 7

Vážení zákazníci, byla vydána aktualizovaná vezre systému SprutCAM 7 s označením SprutCam7 Build 1.2 Rev 41805.

Nová verze SprutCAM 7 a její česká lokalizace

Vážení uživatelé aplikace SprutCAM 7,

dne 23. 12. 2010 byla na našich webových stránkách uveřejněna nová verze systému SprutCAM, která nyní nese označení SprutCAM 7.1.2.40148.

Nová verze SprutCAM 7 + aktualizace české lokalizace

Vážení uživatelé systému SprutCAM,

dne 22. 10. 2010 byla na našich webových stránkách uveřejněna nová verze systému SprutCAM, která nyní nese označení SprutCAM 7.1.1.39298. S vydáním této verze, která obsahuje řadu novinek z oblasti 5-osého CNC obrábění, bylo nutné provést rozsáhlejší úpravy české lokalizace.

SprutCAM pro školy ZDARMA

SoliCAD, s.r.o. jako výhradní distributor CAM programu SprutCAM 7 si vám dovoluje nabídnout tento software zcela ZDARMA pro školní nekomerční použití pro studenty, učitele a zaměstnance školy.

Nová verze SprutCAM 7 + nová verze CZ lokalizace

Vážení uživatelé CAM systémů,

dne 19. 10. 2010 byla na našich webových stránkách uveřejněna nová verze systému SprutCAM, která nyní nese označení SprutCAM 7.1.1.39116. Zároveň byl proveden překlad nových statí tohoto systému a další korekce české lokalizace.

Nová verze SprutCAM 7 + nová verze CZ lokalizace

Vážení uživatelé, dnem 27. 9. 2010 byla na našich webových stránkách uveřejněna nová verze systému SprutCAM.