Jste zde: SoliCAD.com Produkty Reverzní inženýrství a kontrola Geomagic Control X Oblasti použití

Oblasti použití Geomagic Control X

Geomagic Control X

Výrobci dílů

Výrobci dílů každého typu používají Geomagic Control X k verifikování integrity vyrobených dílů a pro rychlou identifikaci problémů, které se objevily během výroby. Jde použít pro bezkontaktní skenování (offline a inline), CMM, dotykové sondy a CT skenery. Naměřená data mohou být rychle analyzována a vložena do zprávy o měření.

Letecký průmysl

Výrobci letadel používají Geomagic Control X pro měření turbínových lopatek, zahrnující zkroucení, střední čáry vzepětí, maximální tloušťky, vedení odtokové hrany a poloměru odtokové hrany. S aerodynamickou analýzou zahrnutou v programu zdarma, mohou zákazníci těžit z unikátní rychlosti a funkčnosti softwaru bez dalších poplatků a nečekaných požadavků na integraci.

Výrobci forem a nástrojů

Výrobci forem a nástrojů použitím Geomagic Control X ověřují přesnosti forem, nástrojů a matric. Tam kde lidské oko nemusí odhalit drobné vady, může Geomagic Control X snadno identifikovat a ukázat tyto existující vady, čímž se snižuje riziko chybného výrobku.

Zdravotnické výrobky a procedury

Geomagic Control X hraje významnou roli při zlepšování kvality a to zejména v oblasti zakázkové zdravotnické výroby, ať už kontrolou přesnosti nových implantátů nebo měřením a analýzou opotřebovaných dílů. Nedávné pokroky v lékařském CT umožňují kontrolovat průběh operace (např. ortopedie), rychle a bezbolestně.

  Objednejte si Geomagic Control X