Jste zde: SoliCAD.com Produkty Reverzní inženýrství a kontrola Geomagic Control Popis produktu

Geomagic Control - 3D inspekční software

Porovnává přesně změřené díly s digitálními referenčními daty. 3D inspekční a metrologický software od Geomagic poskytuje nejvyšší přesnost, maximální rychlost a okamžité zprávy o kvalitě dílů v rámci výrobní kontroly a řízení dodavatelů.

Geomagic Control je komplexní inspekční platforma pro zefektivnění opakovatelných inspekčních procesů, které využívají 3D skenerů a dalších přenosných metrologických zařízení.
S touto softwarovou platformou můžete snadno naprogramovat porovnání CAD dat, kótování a geometrické tolerance, které budou aplikovány automaticky na jakýkoliv typ součásti.

 

Krátký přehled možností Geomagic Control v anglickém jazyce:

Základní funkce Geomagic Control:

 • Provádí rychlé a přesné grafické porovnání mezi digitálními referenčními modely
 • Okamžitě vytváří zprávy o měření, tolerancích a úchylkách
 • Používá 3D data skenů a 3D data dotykových sond pro určení kvality dílů
 • Automatizuje procesy pomocí integrovaných skriptovacích nástrojů Python
 • Používá CAD importéry pro přidání porovnávaných dat

CHCETE-LI SI PROGRAM VYZKOUŠET, KONTAKTUJTE NÁS!  +420 224 248 581 / +420 790 323 909

Podpora nativního importu CAD souborů pro:

 • SolidWorks
 • CATIA
 • NX
 • IGES
 • STEP 203/214
 • Neutral
 • VDA
 • Pro/ENGINEERING PRT
 • Parasolid .x_t a .x_b
 • SAT

 

 

Dělá inspekční práci za Vás

Eliminujte alternativní řešení a nenechte si ujít jediný detail. S geomagic Control můžete vytvářet a spouštět procesy kontroly účelově tak, že dělají přesně to, co potřebujete.

Kontrolujte vše efektivněji

Pokud kontrolujete části nebo součásti, Geomagic Control eliminuje cizorodé nebo nehospodárné procesy. Snižte ztátový čas, zamezte výrobním chybám v řadě, uvolněte personál a mějte kritické systémy zapnuté a běžící rychleji s Geomagic Control - stabilní a plně přizpůsobitelnou platformou.

Urychluje výrobu a montáž

Výkonné skriptování a schopnosti přizpůsobení Geomagic Control Vám umožní postupovat rychleji než v případě inspekčních řešeních "jedna velikost pro vše" nebo manuálních procesech. Geomagic Control zvládne těžkou práci se zpracováním a analýzou mračna bodů, stejně tak jako s 3D skenery a roboty.

Využijte možnosti 3D skenování

Geomagic Control byl postaven od základů pro maximální využití schopností oblíbených kontaktních a bezkontaktních metrologických zařízení, pro manipulaci s miliony naměřených bodů společně s jedinečnými metodami zarovnání a měření, které mraky bodů požadují. Takže můžete mít více kompletních pohledů na díl a lepší kontrolu nad složitými tvary.

Kontrolujte s důvěrou

Chcete se spoléhat na výsledky Vaší inspekce, a proto byly výpočtové geometrické algoritmy Geomagic Control testovány americkým NIST, britským NPL a nezávisle ověřeny německým metrologickým orgánem PTB ve třídě přesnosti 1. Špičkový výrobce po celém světě důvěřují Geomagic Control pro měření tisíců dílů denně.

Přizpůsobené a automatické inspekce s jakýmkoliv 3D skenerem a Geomagic Control

Vytvořen pro práci s mračny bodů a dotykovou sondou

Geomagic Control byl vytvořen tak, aby byl schopen pracovat s velkými objemy dat z 3D skenerů. Zároveň také podporuje celou řadu dotykových měřicích přístrojů ovládaných v jedinečném prostředí Geomagicu. Každé měření, které provedete, bez ohledu na použité měřicí zařízení, je uloženo v parametricky koncipovaném stromu historie měření. Tato měření mohou být později opakovaně použitá v procesu kontroly kvality.

Komplexní funkčnost GD&T

Geomagic Verify nabízí veškeré 2D a 3D GD&T popisky v ASME Y14.5B standardu. Podporuje také hloubkové GD&T funkce jako například modifikátory stavu materiálu a mnoho datové referenční rámce, které umožňují zaměřit širokou škálu hodnot.

Plynulý přechod mezi kontaktní a bezkontaktní kontrolou

Ponechejte si veškerá data vaší kontroly na jednom místě a v jednom pracovním prostředí bez ohledu na právě použitý měřicí přístroj. Každá hodnota, kterou zaměříte dotykovou sondou nebo bezdotykovým skenerem, bude uložena v parametrickém stromu historie měření.

Snadné pro naučení a používání

Díky Control bude vaše kontrola probíhat hladce díky intuitivnímu prostředí a velmi snadným pracovním postupům. Každé měření automaticky získáte podle Vámi zadaných pravidel. Control zaručuje opakovatelnost měření pro dotykové i bezdotykové měřicí přístroje.

Chytrá kontrola prvků

S CAD inteligencí zabudovanou do Geomagic Control je definování měření tak snadné, jako vybírání prvků ve Vašem CAD modelu. Verify dokáže najít prvky na CAD modelu, a není proto zapotřebí extrahovat referenční geometrie před definováním rozměrů a tolerancí. Na dílech, kde se nachází stovky nebo tisíce rozměrových/tolerančních popisků, to znamená ušetření spousty hodin práce a snížení rizika vzniku chyb.