Jste zde: SoliCAD.com Produkty Reverzní inženýrství a kontrola Geomagic Control X Popis produktu

Geomagic Control X- 3D inspekční software

Geomagic Control X

Porovnává přesně změřené díly s digitálními referenčními daty. 3D inspekční a metrologický software od Geomagic poskytuje nejvyšší přesnost, maximální rychlost a okamžité zprávy o kvalitě dílů v rámci výrobní kontroly a řízení dodavatelů.

                                                  

Geomagic Control X je komplexní inspekční platforma pro zefektivnění opakovatelných inspekčních procesů, které využívají 3D skenerů a dalších přenosných metrologických zařízení.
S touto softwarovou platformou můžete snadno naprogramovat porovnání CAD dat, kótování a geometrické tolerance, které budou aplikovány automaticky na jakýkoliv typ součásti.

 

Krátký přehled možností Geomagic Control X v anglickém jazyce:

         

Základní funkce Geomagic Control X:

 • Provádí rychlé a přesné grafické porovnání mezi digitálními referenčními modely
 • Okamžitě vytváří zprávy o měření, tolerancích a úchylkách
 • Používá 3D data skenů a 3D data dotykových sond pro určení kvality dílů
 • Automatizuje procesy pomocí integrovaných skriptovacích nástrojů Python
 • Používá CAD importéry pro přidání porovnávaných dat

CHCETE-LI SI PROGRAM VYZKOUŠET, KONTAKTUJTE NÁS!  +420 224 248 581 / +420 790 323 909

Podpora nativního importu CAD souborů pro:

 • SolidWorks
 • CATIA
 • NX
 • IGES
 • STEP 203/214
 • Neutral
 • VDA
 • Pro/ENGINEERING PRT
 • Parasolid .x_t a .x_b
 • SAT

Dělá inspekční práci za Vás

Eliminujte alternativní řešení a nenechte si ujít jediný detail. S Geomagic Control X můžete vytvářet a spouštět procesy kontroly účelově tak, že dělají přesně to, co potřebujete.

Kontrolujte vše efektivněji

Pokud kontrolujete části nebo součásti, Geomagic Control X eliminuje cizorodé nebo nehospodárné procesy. Snižte ztátový čas, zamezte výrobním chybám v řadě, uvolněte personál a mějte kritické systémy zapnuté a běžící rychleji s Geomagic Control X - stabilní a plně přizpůsobitelnou platformou.

Urychluje výrobu a montáž

Výkonné skriptování a schopnosti přizpůsobení Geomagic Control X Vám umožní postupovat rychleji než v případě inspekčních řešeních "jedna velikost pro vše" nebo manuálních procesech. Geomagic Control X zvládne těžkou práci se zpracováním a analýzou mračna bodů, stejně tak jako s 3D skenery a roboty.

Využijte možnosti 3D skenování

Geomagic Control X byl postaven od základů pro maximální využití schopností oblíbených kontaktních a bezkontaktních metrologických zařízení, pro manipulaci s miliony naměřených bodů společně s jedinečnými metodami zarovnání a měření, které mraky bodů požadují. Takže můžete mít více kompletních pohledů na díl a lepší kontrolu nad složitými tvary.

Kontrolujte s důvěrou

Chcete se spoléhat na výsledky Vaší inspekce, a proto byly výpočtové geometrické algoritmy Geomagic Control X testovány americkým NIST, britským NPL a nezávisle ověřeny německým metrologickým orgánem PTB ve třídě přesnosti 1. Špičkový výrobce po celém světě důvěřují Geomagic Control X pro měření tisíců dílů denně.

Přizpůsobené a automatické inspekce s jakýmkoliv 3D skenerem a Geomagic Control X

Vytvořen pro práci s mračny bodů a dotykovou sondou

Geomagic Control Xbyl vytvořen tak, aby byl schopen pracovat s velkými objemy dat z 3D skenerů. Zároveň také podporuje celou řadu dotykových měřicích přístrojů ovládaných v jedinečném prostředí Geomagicu. Každé měření, které provedete, bez ohledu na použité měřicí zařízení, je uloženo v parametricky koncipovaném stromu historie měření. Tato měření mohou být později opakovaně použitá v procesu kontroly kvality.

Komplexní funkčnost GD&T

Geomagic Verify nabízí veškeré 2D a 3D GD&T popisky v ASME Y14.5B standardu. Podporuje také hloubkové GD&T funkce jako například modifikátory stavu materiálu a mnoho datové referenční rámce, které umožňují zaměřit širokou škálu hodnot.

Plynulý přechod mezi kontaktní a bezkontaktní kontrolou

Ponechejte si veškerá data vaší kontroly na jednom místě a v jednom pracovním prostředí bez ohledu na právě použitý měřicí přístroj. Každá hodnota, kterou zaměříte dotykovou sondou nebo bezdotykovým skenerem, bude uložena v parametrickém stromu historie měření.

Snadné pro naučení a používání

Díky Control bude vaše kontrola probíhat hladce díky intuitivnímu prostředí a velmi snadným pracovním postupům. Každé měření automaticky získáte podle Vámi zadaných pravidel. Control zaručuje opakovatelnost měření pro dotykové i bezdotykové měřicí přístroje.

Chytrá kontrola prvků

S CAD inteligencí zabudovanou do Geomagic Control X je definování měření tak snadné, jako vybírání prvků ve Vašem CAD modelu. Verify dokáže najít prvky na CAD modelu, a není proto zapotřebí extrahovat referenční geometrie před definováním rozměrů a tolerancí. Na dílech, kde se nachází stovky nebo tisíce rozměrových/tolerančních popisků, to znamená ušetření spousty hodin práce a snížení rizika vzniku chyb.