Jste zde: SoliCAD.com Produkty 2D CAD CADprofi Popis produktu

Popis produktu CADprofi

CADprofi - nadstavba pro progeCAD a AutoCAD

CADprofi je nadstavba pro nejpoužívanější CAD softwary (progeCAD, AutoCAD a další), která výraznou měřou urychluje navrhování v oblastech architektury, strojírenství, elektroinstalace, rozvodů potrubí a ventilací. Dále umožňuje vkládání symbolů a obsahuje rozsáhlé knihovny pro všechny zmíněné oblasti.

Jednotlivé moduly programu:

 

CADprofi - nadstavba pro progeCAD a AutoCAD

 

CADprofi HVAC - nadstavba pro progeCAD a AutoCAD

TZB - HVAC

Nabízí navrhování kterékoli instalace (kanalizační, vodovodní i odpadní, ventilační, instalace chlazení, návrhy plynových instalací a dalších). Kompletní CAD knihovna MEP, HVAC, kanalizačních a klimatizačních symbolů a značek založených na normách DIN, EN, ISO a národních standardech, Vám zaručí všestrannou aplikovatelnost. Neopominutelnou součástí je i automatické vkládání odpovídajících uložení, připojení vedení a vzduchových potrubí, rozvodů potrubí, vkládání kolen, „téček“, redukčních ventilů, atd.

CADprofi HVAC - nadstavba pro progeCAD a AutoCAD. panel nastrojů

Ukázky z modulu TZB - HVAC:

CADprofi HVAC - nadstavba pro progeCAD a AutoCAD. screenshot

  Stáhněte si CADprofi 11 zde

  Objednejte si CADprofi HVAC & Piping

↑zpět na moduly↑

CADprofi Elektro - nadstavba pro progeCAD a AutoCAD

Elektro

CP-Systém vám poslouží ke kreslení kompletních sídelních anebo průmyslových vedení elektrických obvodů, osvětlení, protipožární ochrany, rozvodů elektřiny či telekomunikačních sítí, ať již plánů nebo názorných diagramů. Inteligentní multikomponentní sady symbolů pro elektrické obvody, skupiny, číslování, funkce a schéma nákresů činí navrhování snazším. Modul pro elektrické obvody navíc dovoluje kreslit kabelové lávky a kanály, spínací skříňky, 2D a 3D sběrnice a další.

CADprofi Elektro - nadstavba pro progeCAD a AutoCAD. panel nastrojů

Ukázky z modulu Elektro:

CADprofi Elektro - nadstavba pro progeCAD a AutoCAD. screenshot

  Stáhněte si CADprofi 11 zde

  Objednejte si CADprofi Electrical

↑zpět na moduly↑

CADprofi Mechanical - nadstavba pro progeCAD a AutoCAD

Strojírenství

Hledáte nepřeberné množství předpřipravených součástí? CP-Systém vám je nabízí. Najdete zde tisíce v průmyslu standardizovaných šroubů, závitů, matic, čepů a dalších prvků. Rozsáhlá CAD knihovna je zde pro vás s parametrickými ocelovými profily, přírubami, klenutými koncovkami, ocelovými potrubími či průmyslovým vybavením tepelných výměníků. Dále bezesporu oceníte inteligentní funkce pro snadné vytváření schémat. Nechybí ani knihovny symbolů pro logické, pneumatické a hydraulické systémy.

CADProfi strojírenství - nadstavba pro progeCAD a AutoCAD. panel nastrojů

Ukázky z modulu Strojírenství:

CADprofi Mechanical - nadstavba pro progeCAD a AutoCAD. screenshot

  Stáhněte si CADprofi 11 zde

  Objednejte si CADprofi Mechanical

↑zpět na moduly↑

CADprofi Architecture - nadstavba pro progeCAD a AutoCAD

Architektura

Ideální pro projektanty budov k snadnému kreslení základních architektonických návrhů zahrnujících zdi, parametrizovaná okna, dveře a mnohé další. Modul podporuje komplexní zděné konstrukce. K dispozici jsou knihovny plné vybavení pokojů a nábytku (stoly, židle a další), kuchyňských a koupelnových potřeb (umyvadly, atd.). Pro upřesnění výrobce a bližní podání informací o něm obsahuje modul architektury popisky pro formuláře a výkazy a materiálové list. Tyto jsou plně rozšiřitelné o další potřebná data.

CADProfi Architektura - nadstavba pro progeCAD a AutoCAD. panel nastrojů

Ukázky z modulu Architektura:

CADprofi Architecture - nadstavba pro progeCAD a AutoCAD. screenshot

  Stáhněte si CADprofi 11 zde

  Objednejte si CADprofi Architectural

↑zpět na moduly↑

 

 

CP - Symboly

Produkt CP-Symbol je souborem tisíců symbolů vhodných pro použití při projektování nejrůznějších profesí. Díky parametrizaci objektů a pokrokovému uživatelskému rozhraní umožňuje uživatelům každý symbol v případě potřeby velmi rychle vybrat a použít. Knihovna symbolů CP symbol je plně integrována do plné verze softwaru CP-System.

CP Symbols - panel nastrojů

K dispozici jsou následující moduly CP-Symbol:

CADprofi Symboly - screenshot

Co všechno vám knihovna symbolů nabízí?

Naleznete inteligentní symboly, které vám v porovnání s jednoduchým blokem dovolují využít každý své vlastní parametry, které je možno použít při vkládání symbolu do výkresu a nechybí ani další užitečné funkce. Jako např.: Automatické rozložení symbolu, či automatické přizpůsobení velikosti, umístění, natočení, a to v závislosti na typu symbolu a vedení. Symboly jsou seskupeny do tematických kategorií, jež můžete prohledávat. Knihovna symbolů vám umožní kreslení rozvodů. Každý symbol má jasný náhled a popis. Velikost a styl pohledu a jednotky lze individuálně upravit. Práci vám ulehčí automatický přenos technických údajů kreslených objektů a automatické generování výpisů a seznamů. Stejně tak i automatické řízení hladin (jež se dá snadno vypnout).

Databáze CP-Symbol dále obsahuje:

Možnost rozšiřování databáze uživatelskými objekty není povolena. Chcete-li používat a vytvářet uživatelské objekty a symboly, poté vám doporučujeme zakoupit si plnou verzi softwaru CP-Systém, která tuto funkci podporuje. Plnou verzi si můžete zakoupit výhodně na stránkách našeho e-shopu.

 

  Instruktážní videa CADprofi naleznete zde 

 

Kompatibilita:

Hlavní novinkou verze 10 je přizpůsobení programu na 64-bitovou verzi, kterou též podporuje AutoCAD. CP-System je tedy kompatibilní s:

  • progeCAD 2008 až 2016,
  • AutoCAD® 2000 - 2016 (32 a 64bit), stejně tak s AutoCAD Mechanical, AutoCAD Architecture, AutoCAD MEP, atd.,
  • AutoCAD LT® 2000 - 2016 (32 a 64bit) - pro správnou funkci verze LT je nutné koupit nástroj LTX,
  • Bricscad,
  • ZWCAD Pro,
  • 4M CAD,
  • CADopia,
  • StarICAD,
  • Intersoft IntelliCAD.
 

 CADprofi pro progeCAD a AutoCAD. screenshot