Jste zde: SoliCAD.com Strojní výpočty MITCalc E-shop MITCalc - předplatné na jeden rok

MITCalc - předplatné na jeden rok

S jednoletou verzí MITCalc získáte:

  • Všechny vydané nové verze
  • Všechna rozšíření (průběžně dodávané nové výpočty)
  • Veškeré opravné balíčky
  • Technickou podporu (e-mail)

MITCalc je sada strojírenských, průmyslových a technických výpočtů pro každodenní praxi. Spolehlivě, přesně a hlavně rychle vás provede návrhem součásti, řešením technického problému či výpočtem strojírenského uzlu bez větších nároků na speciální odborné znalosti.

MITCalc obsahuje návrhové a kontrolní výpočty například: čelní ozubení (vnější a vnitřní), kuželové ozubení, šnekové ozubení, klínové řemeny, ozubené řemeny řetězové převody, ložiska, nosníky, vzpěr, hřídele, pružiny, šroubový spoj, spojení hřídelí, tolerance, nalisovaný spoj, čepy, toleranční analýza, technické vzorce a mnoha dalších. K dispozici máte také řadu materiálových, srovnávacích a rozhodovacích tabulek včetně systému pro správu vyřešených úkolů.

MITCalc je otevřený systém navržený v Microsoft Excelu, ve kterém můžete provádět úpravy či uživatelská rozšíření bez jakýchkoli programátorských znalostí.

MITCalc se nemusíte učit ovládat, protože to již umíte. Přímočaré a maximálně srozumitelné uživatelské rozhraní s komplexní nápovědou a systémem "poznámek experta" vám zaručí produktivitu v několika minutách.

MITCalc umožňuje jednoduché propojování jednotlivých částí jak mezi sebou, tak s vašimi výpočty a vašimi tabulkami. Snadno si tak postavíte řešení speciálního úkolu na míru.

MITCalc spolupracuje se 2D i 3D CAD systémy Geomagic Design, T-Flex (pomocí souborů dxf) dále: AutoCAD, AutoCAD LT, IntelliCAD, Autodesk Inventor, SolidWorks, Solid Edge, Pro/Engineer...). Vykreslení navrženého řešení ve 2D nebo vložení příslušných 3D modelů a jejich sestav je otázkou sekund.

Je pro vás MITCalc zajímavý a rádi by jste si jej vyzkoušeli? Nemusíte čekat! Stáhněte si jej zde (30 dní na vyzkoušení). Věříme, že se MITCalc stane nepostradatelným nástrojem pro řešení vašich technických úkolů.

Cena

1 490 Kč bez DPH
1 802,9 Kč s DPH

Informace o nákupu