Jste zde: SoliCAD.com Strojní výpočty MITCalc E-shop MITCalc - časově neomezená verze

MITCalc - časově neomezená verze

S časově neomezenou verzí MITCalc automaticky získáte:

  • všechny vydané nové verze,
  • všechna rozšíření (průběžně dodávané nové výpočty),
  • veškeré opravné balíčky,
  • technickou podporu od výrobce v českém jazyce (e-mail).

MITCalc je otevřený systém navržený v programu Microsoft Office Excel, v němž můžete provádět úpravy či uživatelská rozšíření bez jakýchkoli programátorských znalostí.

MITCalc se nemusíte učit ovládat, protože to již umíte. Přímočaré a maximálně srozumitelné uživatelské rozhraní s komplexní nápovědou a systémem "poznámek experta" vám zaručí produktivitu v několika minutách.

MITCalc umožňuje jednoduché propojování jednotlivých částí jak mezi sebou, tak s vašimi výpočty a vašimi tabulkami. Snadno si tak postavíte řešení speciálního úkolu na míru.

MITCalc spolupracuje se 2D i 3D CAD systémy Geomagic Design, T-Flex (pomocí souborů DXF) a také s AutoCAD, AutoCAD LT, IntelliCAD, Autodesk Inventor, SolidWorks, Solid Edge, Pro/Engineer apod. Vykreslení navrženého řešení ve 2D nebo vložení příslušných 3D modelů a jejich sestav je otázkou sekund.

Je pro vás MITCalc zajímavý a rádi byste si jej vyzkoušeli? Nemusíte čekat! Stáhněte si jej zde (30 dní na vyzkoušení). Věříme, že se MITCalc stane nepostradatelným nástrojem pro řešení vašich technických úkolů.

Cena

5 900 Kč bez DPH
7 139 Kč s DPH

Informace o nákupu