Jste zde: SoliCAD.com Novinky T-Flex Novinky Vydána nová aktualizace T-Flex

Vydána nová aktualizace T-Flex

Byla vydána nová aktualizace programu T-Flex CAD 14.0.16.0. Mimo opravení většiny nalezených problémů, byly přidány i následující nové funkce:

 1. Měření. Může být získána hustota materiálu těla.
 2. Kopírování, symetrie. Výsledek symetrie a kopírování nyní může být rozdělen do jednotlivých těl. 3. Svařovací materiál. Povrchový materiál může být nyní aplikován i na svary.
 4. Materiály. Materiály nyní mohou být spojeny s daty v produktové struktuře a poli v rohovém razítku.
 5. Exportování 3D grafiky. Nový dialog byl přidán pro exportování do formátů ply, obj, x3d, u3d, iv, a pdf3d. Následující parametry mohou být nastaveny: externí textury/bez textury, exportování materiálů, hran, zdojů světla a zachycení objektů. Dále je možné vše zabalit do archivu, což zabalí všechna data a soubory včetně scén a textur do jednoho archivu. 6. Scénář rozloženého pohledu. Scénáře demontáže mohou být nyní exportovány do formátů u3d a pdf3d.
 7. Exportování do PDF 3D a U3D. Nyní je možné exportovat atributy do souborů u3d a pdf3d.
 8. Kusovník, pozice. Při nastavování pozic kusovníku je nyní možné propojit text odkazu s libovolným sloupcem tabulky struktury produktu.
 9. Kusovník, pozice. Je možné začít pozicovat přetažením prvku z tabulky produktové struktury do výkresového okna.
 10. Struktura produktu. „Sloupec složení“ byl předělán tak, že nyní podporuje matematické a logické operace.
 11. Struktura produktu. Je možné přiřadit seznam hodnot pro sloupec.
 12. Variace produktu, struktura produktu. Příkaz „Konfigurace a variace“ nyní dovoluje vytvoření variací produktu. Když je variace přidána, systém automaticky vytvoří strukturu produktu pro vytváření skupiny kusovníku.

Autor: Michał Plaza
Email: michal.plaza@solicad.com
Telefon: +48 32 440 19 18