Jste zde: SoliCAD.com Kontakty Technická podpora Videozáznam obrazovky Technická podpora

Technická podpora

 

Poslat dotaz na technickou podporu:

 

 

  Ještě než kontaktujete technickou podporu, proveďte několik kroků:

  1. Prostudujte si instruktážní videa programu T-Flex / Geomagic Design / progeCAD, diskuzní fórum, v případě programu progeCAD i Průvodce pro odstranění potíží a nápovědu.
  2. Jestliže jste nenašli požadované řešení, zjistěte přesnou verzi vámi používaného programu (horní menu - Nápověda / O programu) a verzi systému Windows - postup pro program progeCAD naleznete zde.
  3. Pokud to charakter problému vyžaduje, do přílohy je vhodné vložit výkres a snímek s vyznačením konkrétního úkazu, který daný problém provází. Může to být nečekané hlášení, nefunkční příkaz. Tento obrázek pak doplňte slovním doprovodem ve zprávě. Samozřejmě uchováváme výrobní tajemství a "know-how" jednotlivých osob. Zavazujeme se tím, že výkresy ani jejich obsah nebudou poskytovány třetím osobám ani zneužity v prospěch společnosti SoliCAD a budou sloužit výhradně pro momentální potřeby technické podpory pro vyřešení potíží.
  4. Pro lepší identifikaci problému zmiňte, jaký používáte operační systém a přesnou verzi progeCADu, včetně informace o licenci (jednoduchá, síťová, USB).
  5. Jestliže se jedná o sekvenci chyb, kde je důležité vidět sled úkonů a procesů, je vhodné natočit video jedním z bezplatně stažitelných softwarů, které umožňují nahrát práci na ploše, a tedy v programu. Toto video pak vložte například na stránky „https://leteckaposta.cz/", kde se video uloží jen na 19 dní a nebude tak blokovat místo. Odkaz samozřejmě vložte do zprávy.

Postup vkládání technických dotazů:

1) Kliknout na odkaz "Technická podpora" 

 

2) Vybrat pole "Odeslat dotaz" 

 

3) Zařadit dotaz → Napsat dotaz → Přiložit přílohu (maximální velikost přílohy = 1MB) → Odeslat dotaz