Jste zde: SoliCAD.com Novinky SprutCAM Novinky SprutCAM X 17 a SprutCAM X 17 Robot - beta testování

SprutCAM X 17 a SprutCAM X 17 Robot - beta testování

SoliCAD a SprutCAM Tech zvou uživatele s aktivní technickou podporou k účasti na beta testování nových verzí svých vlajkových produktů.

Období beta testování produktů SprutCAM X 17 a SprutCAM X Robot 17 potrvá jeden měsíc a skončí v den uvedení produktu na trh v září 2023. Tuto příležitost mohou využít všichni zákazníci, kteří v současné době používají komerční verze SprutCAM X a SprutCAM X Robot 16, v kombinaci s roční technickou podporou.

Zákazníci získají přístup k beta verzi tak, že se obrátí na p. Brečku miroslav.brecka@solicad.com (+420 735 175 050).

Včasný přístup k beta verzi umožňuje uživatelům plynulejší přechod na verzi 17. Účastníci betaverze získají exkluzivní možnost vyzkoušet si celé spektrum vylepšení a funkcí verze 17 ještě před jejím oficiálním vydáním.

Mezi tato vylepšení patří:

Přímá interakce mezi beta testery a vývojovým týmem zajišťuje sladění finální verze s požadavky uživatelů. Tím, že se testeři ponoří do beta verze a aktivně využívají její funkce, mohou odhalit potenciální chyby. Toto proaktivní zapojení pomáhá vývojovému týmu řešit tyto problémy před oficiálním vydáním, což vede ke stabilnějšímu a dokonalejšímu finálnímu produktu.

Další informace o programu beta testování a jeho výhodách získají uživatelé produktů SprutCAM X a SprutCAM X Robot u p. Brečky miroslav.brecka@solicad.com (+420 735 175 050).

Instalační soubor je možné stáhnout ZDE.

 

Autor: Viktor Černý
Email: viktor.cerny@solicad.com
Telefon: +420 790 323 909