Jste zde: SoliCAD.com Produkty 3D CAD Alibre Design Popis základních funkcí Popis základních funkcí programu Alibre Design

Popis základních funkcí programu Alibre Design

Základní funkce – vytváření modelů a dokumentace

Geomagic Design vytváření 3D modelů

Vytváření 3D modelů
Alibre Design

Vytvořte z nápadu velmi rychle prototyp. Alibre Design nabízí bohatou sadu 3D modelovacích nástrojů pro rychlé vytváření komplexních tvarů. Umožňuje pracovat efektivně s modelem a vše, co uděláte, lze okamžitě editovat díky rychlým iteracím.

Chcete vědět více?

Geomagic Design modelování plechových dílů

Modelování plechových dílů
Alibre Design

Pokud Váš návrh potřebuje plechové díly, Alibre Design nabízí pokročilé modelovací nástroje, které Vám usnadňují práci. Příruby, uzavřené rohy, komplexní kontury, prohlubně a mnoho dalších nástrojů kombinovaných s rozvinem Vám pomohou získat přesné a rychlé výsledky.

Chcete vědět více?

Geomagic Design modelování plechových dílů

Pokročilé modelování plechových dílů
Alibre Design Expert

Mezi pokročilé nástroje pro plechové díly patří: převod běžných nebo importovaných dílů na plechové díly, tvorba konturové a tažené příruby. Tyto nástroje zásadně mění pracovní postupy s plechovými díly a poskytují velkou rychlost procesu navrhování.

Chcete vědět více?

Geomagic Design tvorba 2D dokumentace

Tvorba 2D dokumentace
Alibre Design

Převeďte 3D model na 2D výkres během okamžiku. Rozsáhlé nástroje pro detailování Vám efektivně pomohou dostat požadovaný výsledek. Při aktualizaci 3D modelu se automaticky aktualizují i spojené výkresy - včetně řezů, pohledů, anotací apod.

Chcete vědět více?

Geomagic Design konfigurace návrhu

Konfigurace návrhu
Alibre Design

Pokud budete pracovat s částmi, které mají různé variace na základě stejné konstrukce, pak potřebujete mít konfigurace návrhu. Vytvořte varianty dílů nebo sestav a udržte je v jednom souboru. Jednoduše si vyberte, kterou konfiguraci a kde chcete použít.

Chcete vědět více?

Geomagic Design nástroje přímé editace

Nástroje přímé editace
Alibre Design

Sada nástrojů věnující se práci s geometrií, když historie návrhu není k dispozici. Snadná změna velikosti děr nebo posuny celých dílů modelu bez editace vlastností. Ideální pro práci s importovanými díly nebo provádění změn na poslední chvíli.

Chcete vědět více?

Rozšířené funkce pro zlepšení práce a další aplikace

Geomagic Design knihovny dílů 2 knihovny standardních dílů

Alibre Design

Neztrácejte čas tvorbou běžných komponentů nebo neutrácejte peníze za věci, které můžete dostat hotové. Dvě knihovny dílů nabízejí miliony standardních i specifických komponentů pro každý průmyslový obor, vše stačí pouze stáhnout.

Chcete vědět více?

Geomagic Design rendering Fotorealistický rendering

Alibre Design

Ukažte klientům co dostanou ještě před vyrobením a použijte vizualizaci k vyhrávání zakázek. Vytvořte přesvědčivé brožury k podpoře obchodu nebo vytvořte pěkné virtuální produkty pro webové stránky. Rendering je tak snadný, že ho budete schopní používat během 30 minut bez předchozích zkušeností – to Vám garantujeme.

Chcete vědět více?

Seznam stránek článku:

  1. Popis základních funkcí programu Alibre Design
  2. Tvorba 3D modelu
  3. Navrhování plechových dílů
  4. Kreslení výkresů ve 2D
  5. Konfigurace návrhu
  6. Přímá editace
  7. Knihovny dílů
Následující část: Tvorba 3D modelu »