Jste zde: SoliCAD.com Novinky T-Flex Novinky Nový T-Flex CAD 16 zvyšuje produktivitu Vaší práce!

Nový T-Flex CAD 16 zvyšuje produktivitu Vaší práce!

Nové vydání T-FLEX CAD 16, které bude již brzy k dispozici, přináší mnoho působivých dodatků ke zlepšení efektivity konstruování. Pracujte rychleji a snadněji než kdykoliv dříve!

Nejnovější vydání T-FLEX CAD představuje nové možnosti pro parametrické skicování, efektivní nástroje pro komplexní návrh sestav, nová technologická řešení pro elektrotechniku a plechové díly, virtuální realitu a mnoho dalšího.

Jakmile vyjde nová verze, budeme Vás kontaktovat.
Zde vybíráme přehled některých novinek:

Nové nástroje parametrického kreslení

Je přidán nový mechanismus pro vytváření parametrických výkresů založených na variační parametrizaci. To Vám umožňuje vytvářet parametrické výkresy a profily budoucích 3D modelů bez použití konstrukčních čar. Pro čáry náčrtu nyní můžete použít různé geometrické a rozměrové vazby, které určují geometrii projektu. Nový mechanizmus je dalším způsobem, jak definovat vztahy výkresových prvků spolu s existujícím mechanizmem, založeným na konstrukčních čarách.

Konstrukční čáryVazby

Tímto způsobem definování vztahů uživatelé nepotřebují předem uvažovat o pořadí tvorby čar, protože jejich vzájemná pozice a vzájemné vztahy lze kdykoliv změnit.
Oba mechanizmy mohou být použity jak jednotlivě, tak i v kombinaci, poskytujíc tak uživatelům širokou škálu možností řešení problémů odlišné povahy.

Flexibilita a efektivita při práci s velkými sestavami

Vylepšení práce s modely sestav v nové verzi budou velmi užitečné při navrhování složitých produktů, řešení běžných problémů různých průmyslových odvětví (automobilový průmysl, letecký průmysl, stavba lodí, strojírenství, atd.).

Sestavy

Nové nástroje a vylepšení stávajících mechanizmů modelování sestav poskytují efektivní způsoby práce s jakýmikoliv objekty v celé hierarchii složitého produktu, upravují díly přímo uvnitř samotné sestavy, používají geometrii jakýchkoliv objektů jako základ nových dílů.

Návrh plechových dílů

V nové verzi byly výrazně zlepšeny nástroje pro navrhování plechových dílů. Byly přidány nové operace – "Roh", "Normálový výřez", "Výztuha" a "Lem".

Plechy

Nyní je možné vytvořit příruby na 3D profilech. Uživatelské prostředí operací bylo aktualizováno, byly přidány nové funkce do existujících příkazů, byl implementován poloprůhledný dynamický náhled a byla vylepšena funkčnost manipulátorů.

Aktualizovaný editor proměnných

Editor proměnných nyní zobrazuje výrazy na obrazovce jako celek, zvýrazňuje syntaxi v různých barvách a pomůže Vám najít potřebné funkce a proměnné ze seznamu.

Editor proměnných

Byly přidány nové funkce a nápověda. Pokud několik dokumentů používá stejné proměnné, mohou být nyní uloženy a aktualizovány v jednom souboru. Detailnější informace o těchto a dalších inovacích v softwaru T-FLEX CAD 16 budou poskytnuty později.

Nová přídavná aplikace pro elektrotechnické návrhy

T-FLEX Electrical je nová, plně integrovaná přídavná aplikace pro T-FLEX CAD. Poskytuje širokou škálu nástrojů pro vývoj elektrických systémů: od konstrukce dvourozměrných obvodů až po umístění 3D modelů elektrických komponentů, vytváření drátů, kabelů a spojů, využívání a generování plně integrovaných specifikací, které zahrnují jak mechanické, tak elektrické díly.

Electrical

Návrh pomocí virtuální reality

T-FLEX VR je nová integrovaná aplikace, která umožňuje pracovat v technologii T-FLEX CAD 16 pomocí technologií virtuální reality.

VR

Uživatelé si mohou prohlédnout modely pomocí přilby pro virtuální realitu a také přemístit objekty ve scéně a vyvolat příkazy s manipulátory.
Výsledky akcí se zobrazují v reálném čase díky synchronní aktualizaci.

Kompletní seznam nových funkcí pro T-Flex CAD 16 můžete nalézt zde:

Novinky ve verzi T-FLEX CAD 16

Autor: Viktor Černý
Email: viktor.cerny@solicad.com
Telefon: +420 790 323 909