Jste zde: SoliCAD.com Novinky T-Flex Novinky Nový modul pro T-Flex Nesting

Nový modul pro T-Flex Nesting

Nový modul pro T-Flex Nesting je navržen pro automatickou tvorbu řezových plánů tabulových materiálů s různými typy řezů. Podívejte se, pro koho je určen a co všechno umí.

 

T-Flex Nesting je nová aplikace pro CAD software T-Flex CAD 15. Je navržen pro automatickou tvorbu řezových plánů tabulových materiálů s různými typy řezů. Program přesně a rychle vypočítává rozmístění dílů na tabuli tak, aby zbytky byly minimální. Řezové plány mohou být exportovány do výkresů T-FLEX CAD a použity pro přípravu programů CNC strojů.

 

Jaké typy řezových plánu Nesting umí:

 

 

Hlavním kriteriem pro optimalizaci vytvořených řezových plánů je poměr využití materiálů, který zobrazuje efektivitu výroby.

Řezová plán se hodí pro zpracování těchto materiálů:

 

Pro koho je T-Flex Nesting určen:

 

 

Řezové plány optimálního rozmístění s možností zobrazení řezů a zbytků materiálů a hodnotu poměru využití materiálů pro každou tabuli. Výsledný řezový plán může být exportován do T-FLEX CAD pro další analýzu a vytvoření dokumentace.Souhrnné informace o rozmístění: počet specifikovaných a umístěných dílů a použitých tabulí, hodnoty poměru využití materiálu a efektivního poměru využití materiálu, které bere do úvahy i využitelné zbytky materiálu.

 

Jak se pracuje v T-Flex Nesting:

 

Chcete vědět více? Napište nám na obchod@solicad.com nebo zavolejte +420 224 248 581.

Váš SoliCAD

Autor: Kamil Závacký
Email: kamil.zavacky@solicad.com
Telefon: +420 224 248 581