Jste zde: SoliCAD.com Zdokonalování Software pro školy Nabídka softwaru pro školy a studenty zdarma

Nabídka softwaru pro školy a studenty zdarma

Naším cílem není jenom zajistit dostupnost programů CAD a CAM pro veřejnost, ale i jeho vhodnost použití a osvětu. Z tohoto důvodu nabízíme školám a jejich studentům vždy ten nejlepší dostupný software, který mohou sdílet ZDARMA pouze pro nekomerční použití, a to ihned po splnění jednoduchých podmínek.

Školam a jejich studentům nabízíme ZDARMA:
- progeCAD Professional,
- progeCAD Architecture,
- T-Flex,
- SprutCAM.

V případech, kdy licence nejsou přistupné zdarma, SoliCAD s.r.o. nabízí také školám plné verze programů za zvýhodněné ceny.

progeCAD pro školy

progeCAD Professional pro školy zdarma

progeCAD Professional je dostupný všem školám ZDARMA! Školní licence progeCAD se vztahuje na plnou verzi aktualniho progeCAD Professional! Software lze nainstalovat na všechny počítače ve škole a také na domácí počítače pedagogů i studentů!

  Více informací o školní licenci progeCAD

progeCAD Architecture pro školy

progeCAD Architecture pro školy zdarma

progeCAD Architecture je dostupný všem školám ZDARMA! Školní licence progeCAD se vztahuje na plnou verzi aktualniho progeCAD Architecture! Software lze nainstalovat pouze na počítače ve školní počítačové učebně.

Více informací o školní licenci progeCAD Architecture

T-flex pro školy

T-flex CAD pro studenty zdarma

T-FLEX CAD Student Edition (studentská verze) je plná verze T-FLEX parametrického CAD s několika omezeními. Ta umožňují studentům, aby si ho vyzkoušeli ZDARMA a pochopili jeho výhody a funkce, což jim pomůže se připravit na kariéru konstruktérů. T-FLEX CAD Student Edition umožní rychlejší a snadnější seznámení se s nejnovějšími technologiemi v oboru CAD a poskytne výkonné, inovativní a snadno ovladatelné nástroje ke studijním účelům.

  Více informací o studentské licenci T-Flex CAD

SprutCAM pro školy

SprutCAM pro školy zdarma

Společnosti SPRUT Technology a SoliCAD, s.r.o., nabízí ZDARMA školám a univerzitám školní verze softwaru SprutCAM. Tyto verze mají úplně stejné nástroje jako špičková průmyslová verze softwaru SprutCAM. Znamená to, že získáte vše, co potřebujete poskytnout svým studentům - nejnovější systém CAM, který budou potřebovat pro úspěch ve svém životě. Není žádným překvapením, že všech výhod poskytovaných softwarem SprutCAM využívá řada škol a univerzit.

  Více informací o školní licenci SprutCAM

T-flex pro školy

T-flex CAD pro školy za zvýhodněnou cenu

T-FLEX CAD Academic (školní verze) je plná verze T-FLEX parametrického CAD. T-FLEX CAD Academic umožní rychlejší a snadnější seznámení se s nejnovějšími technologiemi v oboru CAD a poskytne výkonné, inovativní a snadno ovladatelné nástroje ke školním účelům.

Tato cenově zvýhodněná verze T-Flex CAD Academic je určena pouze pro školy. Produkt zahrnuje 5 licencí a 1 rok technické podpory.

  Více informací o školní licenci T-Flex CAD Academic

  Objednejte si školní licenci T-Flex CAD Academic

Geomagic Design pro školy

Alibre Design pro školy za zvýhodněnou cenu

Alibre Design je možné po schválení od výrobce dodat školám za zvýhodněných podmínek. Pro více informací kontaktujte obchodní oddělení: +420 224 248 581 nebo obchod@solicad.com.

  Objednejte si školní licenci Alibre Design

CADprofi pro skoly

CADprofi pro školy za zvýhodněnou cenu

CADprofi je možné pořídit pro výukové účely za velmi výhodné ceny. Pro více informací kontaktujte obchodní oddělení: +420 224 248 581 nebo obchod@solicad.com.

  Více informací o školní licenci CADprofi Educational

  Objednejte si školní licenci CADprofi Educational