Jste zde: SoliCAD.com IT+Robotics Inspekce kvality

Inspekce kvality

Kontrola kvality integrovaná s roboty

 

 
EyeT+Inspect je kombinovaný systém 2D/3D vidění, který se integruje s jakýmkoli robotem pro špičkovou kontrolu kvality. Roboti manipulují s kusem před zařízením a jsou důkladně skenováni pomocí duální laserové technologie.
Obvykle tyto produkty běží na dopravníkové části výrobní linky a cyklus skenování je plně automatizovaný.
 

Tento proces optimalizuje výrobní linku tím, že automaticky vyřazuje nevyhovující kusy a shromažďuje informace a hvězdičky o zjištěných nedostatcích. Šetří čas a náklady.

 

 

Chytrá 3D kontrola

Smart inspect

 EyeT+ inspekce je plně integrován s Chytrou 3D inspekcí: je to jeho softwarovým protějškem.

Tento software lze snadno nastavit podle potřeb a parametrů klienta a je schopen poskytovat podrobné statistiky a informace o výrobní lince a procesu kontroly kvality.

Smart Inspect 3D rychle rozpozná nedostatky a intuitivně zobrazí umístění a/nebo velikost zjištěné chyby v závislosti na typu kontroly, pro kterou je nastavena.

 
EyeT+ InBox je zařízení na klíč, schopné rychle vyhodnotit kvalitu jednoho nebo smontovaného kusu.
 
Jedná se o samostatné řešení pro špičkovou kontrolu kvality
 
 
 
Toto zařízení kombinuje tradiční 2D pro kontroly povrchu s inovativním 3D vyvinutým pro kontrolu související s tvarem. EyeT+ InBox je schopen během několika sekund provést několik různých kontrol, od kvality plastového výlisku až po úplnost tvarů.
 
 
 

 

EyeT+ InBox se dodává ve dvou různých verzích:

  • BT-20: pro menší kontroly (<1 mm)
  • BT-15: pro větší kontroly (>1 mm)

Uživatelské rozhraní je flexibilní, přizpůsobitelné a znovu konfigurovatelné podle různých specifických potřeb.

 

Uživatelské rozhraní InBox

EyeT+ InBox is fully integrated with Smart Inspect 3D InBox version: its software counterpart. User Interface can be modified according to specific needs and its 100% integrated with machine’s process and safety precautions.

EyeT+ inspekce je plně integrován s Chytrou 3D inspekcí: je to jeho softwarovým protějškem. Uživatelské rozhraní lze upravit podle konkrétních potřeb a je 100% integrováno s procesem stroje a bezpečnostními opatřeními.

Tento software lze snadno nastavit podle potřeb a parametrů klienta a je schopen dodat podrobné statistiky a informace o výrobní lince a procesu kontroly kvality.

Verze Chytrá 3D inspekce InBox rychle rozpozná nedostatky a intuitivně zobrazí umístění a/nebo velikost zjištěné chyby podle typu kontroly, pro kterou je nastavena.