Jste zde: SoliCAD.com Novinky Alibre Design Novinky Alibre Desing 2018 je tady !!!

Alibre Desing 2018 je tady !!!

Nová verze oblíbeného 3D CAD softwaru Alibre Design je tady a přináši sebou řadu novinek. Chcete se dozvědět více, tak neváhejte a podívejte se na novinky, které jsou dostupné v nové verzi.

Mezi hlavné novinky patří :

Licencování a režim prohlížení

Pasívní licencování
Pro zákazníky, který pracují v zabezpečených provozech a je u nich kladen důraz na bezpečnost dat, je teď k dispozici nový způsob licencování. Licence je možné generovat pomocí zaslání tzv. Site Key do Alibre. Krátký kód pro Site Key vypadá například takhle: LSURFTBZQX.
Síťové licencování
Umožňuje zákazníkům instalovat tzv. Licenční Daemon na vnitřní síť prostředníctvím virtuálního Linux stroje.
Všechny licence běží prostředníctvím vnitřní sítě
Skvělé licencování pro velké a zabezpečené provozy
Režim prohlížení
S novou verzí Alibre Designu byl přidán nový režim Prohlížení. Pokud při spuštění na daném počítači není detekována licence, máte možnost zadat licenční číslo nebo zvolit možnost Prohlížení. Volba Prohlížení spustí Alibre Design v režimu Prohlížeč, tato volba Vám umožní otevřít a prozkoumat daný model (např. provádět meření, atd.)

Aktualizace technologických komponentů

V poslední verzi byly aktualizovány následující základní technologické komponenty, což Vám dává přístup k několikaletým aktualizacím a opravám od těchto dodovatelů technologií:

Vylepšená práce s plechovými díly

Seříznutí příruby (neboli také Miter flange) může být nyní vytvořeno pomocí možnosti Seříznutí v nové záložce Rohy v okně Příruba. Tato funkce Vám zjednoduší vytváření mnoha tříd plechových dílů.

Další přehled novinek naleznete zde: www.alibre.com/release-history

 

Autor: Kamil Závacký
Email: kamil.zavacky@solicad.com
Telefon: +420 224 248 581