Jste zde: SoliCAD.com Novinky T-Flex Novinky Aktualizace T-FLEX CAD 15.1.60.0

Aktualizace T-FLEX CAD 15.1.60.0

 V nové verzi T-FLEX CAD 15.1.60.0 najdete následující změny:

1. Průzkumník knihovny. Je možné permanentně zneviditelnit požadované soubory a složky knihovny v Průzkumníku knihovny pomocí volby Vyloučit v kontextovém menu. Tato volba je užitečná pro vynechání starších nebo doplňkových souborů z výběru v Průzkumníku knihovny. (Příkaz je v současné době pojmenován Vyjmout, ale bude přejmenován pro rozlišitelnost s klasickým Vyjmutím na Vyloučit).

 

2. Průzkumník knihovny. Do kontextového menu konfigurací byl přidán nový příkaz Alternativní názvy souborů. Příkaz je používán pokud chcete přejmenovat soubor v knihovně a uložit odkaz souboru s již existujícími sestavami. V dialogu příkazu musíte specifikovat nové a alternativní názevy souborů. Sestavy použijí alternativní název pro vyhledání souboru, takže teno název se musí shodovat se starým názvem.

3. Import. Byla přidána nová volba pro importování mračen bodů do dialogu parametrů importu pro různé formáty. Tato volba konvertuje body na 3D uzly.

4. Import. Do parametrů Parasolid překladače byla přidána nová volba Hojení geometrie. V případě problémů s importovanou geometrií se systém pokusí opravit je.

5. Kótování. Nyní je možné zobrazit text kóty v oválném rámečku. Tato volba byla přidána do parametrů existující volby zobrazení textu kóty v obdélníkovém rámečku.

6. Kótování. Do Parametrů dokumentu byla přidána volba Mezery v textu tolerance. Pokud je tato volba vybrána, tolerance rozměrů jsou odděleny mezerami pro snadnější čtení.

7. Produktová struktura. Nová produktová struktura může být vytvořena jako kopie záznamů produktové struktury existujícího dokumentu.

8. Produktová struktura. Do záložky Vlastnoti v parametrech produktové struktury byla přidána nová volba Použít sloupec pro přiřazení pozice na výkrese. Při vytváření pozic na výkrese bude použit vybraný sloupec místo sloupce "Pozice".

9. Produktová struktura. Do prvku "frag" šablon reportů byl přidán atribut "auto_width". Atribut dovoluje automaticky vybrat šířku obrázku fragmentu, takže bude pasovat do buňky.

Autor: Viktor Černý
Email: viktor.cerny@solicad.com
Telefon: +420 790 323 909