Jste zde: SoliCAD.com Novinky CADprofi Novinky AKCE - CADprofi

AKCE - CADprofi

Letní období je časem výletů, dovolené a grilování. Ale nejen toho. Během letního období máme více času na implementaci nových řešení ve Vaších firmách.

Akční nabídka pro konstrukční software je skvělou příležitostí ke koupi balíčku CADprofi Suite, který urychlí proces návrhu Vašich 2D řešení.

Naše promo akce je platná pouze do 21.07.2019, proto neváhejte tuhle akci využít.

Produkty, na které se akce vztahuje:

CADprofi Suite - komerční licence

Když si koupíte balíček CADprofi Suite místo jednoho modulu, zajistíte plnou funkčnost bez jakýchkoliv kompromisů. Plná spolupráce všech čtyř průmyslových odvětví - jen nyní v akční nabídce levnější až o 25% !!! 

CADprofi Suite - aktualizace, crossupgrade

Máte starší verzi CADprofi? Nyní je nejlepší čas na aktualizaci nebo upgrade! Za malý poplatek obdržíte nejnovější verzi programu, přístup ke všem čtyřem modulům, které poskytují celou řadu funkcí a jeden rok bezplatného předplatného balíku dalších výhod. A to je o 50% levnější!

Naše promo akce je platná pouze do 21.07.2019 !!!

Co je CADprofi?

CADprofi je nadstavba pro nejpoužívanější CAD softwary (progeCAD, AutoCAD a další), která výraznou měřou urychluje navrhování v oblastech architektury, strojírenství, elektroinstalace, rozvodů potrubí a ventilací. Dále umožňuje vkládání symbolů a obsahuje rozsáhlé knihovny pro všechny zmíněné oblasti.

Klíčové vlastnosti CADprofi

Akci můžete využít a objednat přímo na našem eshopu, nebo emailem na: progeCAD@solicad.com

Autor: Kamil Závacký
Email: kamil.zavacky@solicad.com
Telefon: +420 224 248 581