Jste zde: SoliCAD.com Produkty 2D CAD CubicOrb

Typy licencí

Stránka je ve výstavbě.

Stacionární (1PC)

Stacionární licence Vám umožní pracovat se softwarem pouze na jedné určité pracovní stanici. Můžete mít buď stacionární trvalou licenci nebo stacionární roční předplatné licence.

V případě, že budete chtít modernizovat pracovní stanici nebo koupit novou, je možné deaktivovat licence a aktivovat ji znovu na nové pracovní stanici. Aktivace je možná až po 24 hodinách od deaktivace licence.

 

Přenosná (USB)

Přenosná licence Vám umožní pracovat se softwarem na více pracovních stanicích. Pro spuštění programu budete muset vložit do pracovní stanice USB klíč s licencí. Program tedy půjde spustit pouze na jedné pracovní stanici v jeden čas. Můžete mít buď přenosnou trvalou licenci nebo přenosné roční předplatné licence.

1PC - roční předplatné

Stacionární roční předplatné Vám umožní pracovat se softwarem 1 rok. Po této době budete muset licenci obnovit. Pokud nedojde k obnovení licence, program již nebude možné spouštět do té doby, dokud nedojde k obnově ročního předplatného.

  Koupit

 

USB - roční předplatné

Přenosné roční předplatné Vám umožní pracovat se softwarem 1 rok. Po této době budete muset licenci obnovit. Pokud nedojde k obnovení licence, program již nebude možné spouštět, dokud nedojde k obnově ročního předplatného.

  Koupit

1PC - trvalá

Stacionární trvalá licence Vám umožní pracovat se softwarem po neomezeně dlouhou dobu, dokud budete používat CAD program a operační systém, které budou podporovat Vaší verzi softwaru od Cubic Orb. Pokud se někdy rozhodnete aktualizovat CAD program, budete pak muset s dost velkou pravděpodobností také aktualizovat programy od Cubic Orb.

  Koupit

 

USB - trvalá

Přenosná trvalá licence Vám umožní pracovat se softwarem po neomezeně dlouhou dobu, dokud budete používat CAD program a operační systém, které budou podporovat Vaší verzi softwaru od Cubic Orb. Pokud se někdy rozhodnete aktualizovat CAD program, budete pak muset s dost velkou pravděpodobností také aktualizovat programy od Cubic Orb.

  Koupit

Aktualizace a podpora stacionárních licencí

Aktualizace 1PC - trvalá

Aktualizace softwaru na nejnovější verzi + rok aktualizací a podpory.

  Koupit

 

Aktualizace USB - trvalá

Aktualizace softwaru na nejnovější verzi + rok aktualizací a podpory.

  Koupit

 

Programy Cubic Orb

Stránky jsou ve výstavbě.

Cubic orb software

Geodetické softwary od Cubic Orb jsou vytvořeny zkušenými geodety, kteří si díky nim ulehčují i svojí práci a řeší praktické problémy, na které můžete narazit při své geodetické práci. Tento software podporuje geodety již mnoho let a získal uznání již od mnoha stovek specislistů. Vyzkoušejte softwary od Cubic Orb, aby byla Vaše práce venku i v kanceláři příjemnější a efektivnější!

Proč geodeti milují softwary od Cubic Orb?

  • pracují na téměř každém CAD programu - tyto nadstavby podporují všechny populární CAD platformy (progeCAD, AutoCAD, MicroStation a mnoho dalších)
  • nepotřebujete školení - softwary Cubic Orb jsou intuitivní a snadno použitelné
  • dělají Vaší práci super efektivní - tyto programy zajišťují maximální optimalizaci procesů v geodézii
  • získáte více za méně - spousta funkcí za mírnou cenu
  • použijete je i v jiných souvisejících oblastech - softwary lez aplikovat i na související průmyslová odvětví (konstrukce, navrhování, GIS)
  • přízpůsobíte licence Vašim potřebám - typy licencí, mezi kterými si vybere každý uživatel
  • vyřešíte své skutečné geodetické starosti - softwary od Cubic Orb jsou vytvořeny stále aktivními geodety a proto řeší praktické problémy v geodézii

Programy CubicOrb

  KaliBro

Kalibrace a úprava rastrů v CAD.


  Chcete vědět více?

  Stáhnout zkušební verzi.

 

  GeoView

Operace na sadách souřadnic.


  Chcete vědět více?

  Stáhnout zkušební verzi.

  QuickGNSS

Revoluční software pro sběr dat.


  Chcete vědět více?

  Stáhnout zkušební verzi.

 

  Wms2Cad

Stahování souborů WMS, TMS a WMTS do CAD.


  Chcete vědět více?

  Stáhnout zkušební verzi.

  TranMap

Transformace souřadnic v CAD.


  Chcete vědět více?

  Stáhnout zkušební verzi.

 

  RawGNSS

Reporty měření GNSS (GPS).


  Chcete vědět více?

  Stáhnout zkušební verzi.