Jste zde: SoliCAD.com Novinky Visual Components Novinky

Visual Components - uvolnění verze 2014

Visual Components - uvolnění verze 2014

S radostí Vám oznamujeme uvolnění nové verze Visual Components 2014. Doufáme, že si užijete nové funkce pro lepší simulace, které jsou následující:

  • nový eCat (databáze robotů, dopravníků, manipulátorů a dalších příslušenství automatizace)
  • video nahrávání simulací 
  • detekce kolizí robotických aplikací 
  • nadstavba pro PLC Mitsubishi 
  • interaktivní cesty
  • import dat - *.STEP, SketchUp, *.3DS, *.dxf, *.STL, *.vrml
  • strukturovaný adresář vlastních projektů
  • zdokonalená dokumentace a tutoriály k programu Visual Components

Offline programování robotů Stäubli ve Visual Components

Offline programování robotů Stäubli ve Visual Components

Vytvořte digitální, pracující repliku Vašeho robotického pracoviště během několika minut a ukažte Vaše řešení na plně simulovaném 3D modelu. Vše můžete dále sdílet prostřednictvím interaktivního 3D PDF.

Knihovna robotů Stäubli

Všechny modely Stäubli robotů jsou předpřipraveny a integrovány do volně dostupných knihoven komponentů (modelů robotů, dopravníků a dalších logických prvků). Spolu se Stäubli Controller Add-on máte v rukách nástroj pro tvorbu programů VAL3 v rámci robotické simulace. Ověřte program stažením přímo do controleru robota Stäubli nebo emulátoru CS8.

Robotické 3D simulace

Robotické 3D simulace

Visual Components konečně v Čechách a na Slovensku

Dodavatel komplexního CAD/CAM/PLM řešení, společnost SoliCAD uvedla na český a slovenský trh 3D simulační program od finských vývojářů Visual Components. Program Visual Components je dostupný ve čtyřech samostatných verzích tj. 3DRealize, 3DRealize R, 3DSimulate a 3DCreate. Detailní informace o programu Visual Components naleznete na stránce k VisualComponents

Co je nového ve verzi Visual Components 2012

Co je nového ve verzi Visual Components 2012

Nejnovější verze simulačních programů Visual Components byla přepracována od základu: nový patentovaný engine simulace předefinovává způsob, jak dělat 3D simulace.

Výkon

Větší modely

Nové geometrické modely umožňují rychlejší interakci speciálně s velkými modely. Efektivní použití paměti dělá simulaci velké tovární dispozice svižnou.

Visual Components ČR, SR - simulace a robotika

Konstrukční kancelář SoliCAD, s.r.o. oznamuje spolupráci se společností Visual Components (Finsko), v ČR a na Slovensku.