Jste zde: SoliCAD.com Produkty Hardware Myši 3Dconnexion SpaceMouse Pro

SpaceMouse Pro

 

Redukce 50 % práce s myší a o 30 % vyšší produktivita. Zaručuje nejlepší schopnosti ve své kategorii. K dostání za příznivou cenu.

 

SpaceMouseTM Pro od společnosti 3Dconnexion se svým pohodlným a intuitivním ovládáním stává snadným vítězem při volbě 3D vstupního zařízení profesionálů v designu. Abychom zároveň posouvali, zoomovali nebo natáčeli 3D scénu stačí stlačit, přitáhnout, naklonit nebo pootočit ovládací kolečko zařízení Space Navigator. Představením nových snadno dosažitelných a předprogramovaných kláves pro konstrukční aplikace se SpaceMouseTM Pro stává pokročilým ergonomickým nástrojem 3D designérů se špičkovým výkonem při ceně produktu střední třídy.

 

Specifikace

 

Snímání pohybu: moderní optický snímač umožňující využívat 6 stupňů volnosti

Rychlost pohybu: nastavitelná volba

Stabilita: vzhledem ke své hmotnosti výborná stabilita

Tlačítka: 15 programovacích horkých kláves

Typ rozhraní: USB, Serial

Rozměry: (DxŠxV) 204 x 142mm x 58mm

Hmotnost: 0,593 kg (USB), 0,619 kg (Serial)

Záruka: 3 roky

EMC a bezpečnost: FCC, CE, VCCI, RRL, WHQL, CTICK, UL

 

Systémové požadavky:

 

 

Podporované operační systémy

 

 

Co říci závěrem?

Pořiďte si polohovací zařízení SpaceMouse ProTM a můžete očekávat redukci 50 % práce s myší a o 30 % vyšší produktivitu. Společné používání Space Pilot a myši zajistí pro obě ruce přirozený a intuitivní pracovní styl. Jedna ruka řídí Space Pilot, umisťuje model, natáčí, posouvá a zoomuje vše v jednom jednoduchém a plynulém pohybu. Ruka, která řídí myš, zároveň upravuje model a vybírá položky z menu.