Jste zde: SoliCAD.com Produkty Hardware Myši 3Dconnexion SpaceNavigator Space Navigator

Space Navigator

Zaručuje dostatečnou výkonnost pro profesionály. Nepostrádá dostatečnou jednoduchost pro začátečníky. Verze Standard Edition je určena pro komerční použití.

Doposud byla pokročilá 3D polohovací zařízení určena spíše pro nejvyšší kategorii designu profesionálů. Uvedením zařízení Space Navigator společnost 3Dconnexion tuto vzrušující technologii zpřístupnila také architektům, umělcům, studentům a každému, kdo si chce užívat ve světě 3D. Space Navigator™ společnosti 3Dconnexion nabízí přirozenou a intuitivní orientaci ve 3D prostředí dnes nejoblíbenějších a výkonných 3D aplikací. Abychom zároveň posouvali, zoomovali nebo natáčeli 3D scénu, stačí stlačit, přitáhnout, naklonit nebo pootočit ovládací kolečko zařízení Space Navigator. Poznávání 3D prostředí aplikace, jako je např. Google Earth, se díky oceněné technologii společnosti 3Dconnexion stává snadným, jednoduchým a zábavným úkolem. Dvě programovací klávesy si uchovají funkce oblíbených aplikací.

 

 

 

Specifikace

 

Snímání pohybu: moderní optický snímač umožňující využívat 6 stupňů volnosti

Citlivost zařízení: upravitelná podle efektivity

Stabilita: vzhledem ke své hmotnosti výborná stabilita

Tlačítka: 2 volně programovatelná tlačítka

Typ rozhraní: USB

Rozměry: (DxŠxV) 78x78x53 mm

Hmotnost: 0,479 kg

Záruka: 2 roky

 

Systémové požadavky:

 

Podporované operační systémy

 

Windows XP SP2, x32 nebo x64

 

Co říci závěrem?

Polohovací zařízení 3Dconnexion Space Navigator Standard Edition se bude cítit jako doma na libovolném pracovním stole, ať již disponujete s jakýmkoli libovolným rozpočtem. Malý půdorys zařízení Space Navigator se snadno začlení na vaši pracovní plochu. A při jeho nízké ceně se rovněž snadno začlení do vašeho rozpočtu.