Jste zde: SoliCAD.com Produkty Hardware Myši 3Dconnexion CadMouse

CadMouse

Inteligentní ergonomický design

Dny, kdy bylo potřeba klikat na kolečko myši, jsou pryč, a to díky vyhrazenému prostřednímu tlačítku myši 3Dconnexion CadMouse. Lze je zkrátka stisknout pohodlněji a jednodušeji než kolečko myši pro posouvání zobrazení. A protože zlepšování způsobu vykonávání práce a užívání odpočinku i zábavy profesionálů v oboru CAD máme v krvi, pojali jsme vnější konstrukci ve stylové, matně černé barvě a v ergonomickém designu, který bude vaši ruku podpírat v pohodlné a přirozené poloze i po mnoho hodin v kuse.

Zvětšujte a zmenšujte zobrazení přesně tak, jak zamýšlíte

Jiné typy myší nejsou konstruovány s ohledem na uživatele z oboru CAD, ale 3Dconnexion CadMouse byla přímo pro tyto účely zrozena. Díky funkci QuickZoom u myši od 3Dconnexion můžete bez potíží zvětšovat a zmenšovat zobrazení vašich výkresů jediným stiskem tlačítka pod vaším palcem. Ale ani milovníci koleček u myší nemusejí zoufat: kolečko Smart Scroll zajišťuje přesnékrokové zvětšování a zmenšování v CAD aplikacích nebo rychlé posouvání zobrazení se setrvačným efektem v prohlížečích a dokumentech. Jedná se o hladký proces, který vám jiné myši nedopřejí.

 

Ovládejte svůj ukazatel myši s absolutní konstrukční přesností

Při použití myši 3Dconnexion CadMouse máte kompletní kontrolu ve vlastní ruce díky pokročilému laserovému senzoru myši. S rozlišením 8200 dpi a dotazovací frekvencí až 1000 Hz (reakční doba 1 milisekunda) kliknete ukazatelem myši přesně tam a přesně v tom okamžiku, kdy budete potřebovat. Jedná se o úroveň přesnosti, kterou profesionálové v oboru CAD vyžadují - a kterou si zasluhují.

 

Pohodlný přístup k vašim oblíbeným povelům

Tlačítko pro vyvolání gest otevře aplikaci nebo obloukově seřazenou nabídku závislou na aktuálním prostředí, která vám umožní přístup k vašim oblíbeným povelům na základě jednoduchého pohybového gesta pomocí myši. Myš 3Dconnexion CadMouse umožňuje vykonávat práci v oboru CAD ideálním způsobem, aniž by vyžadovala více kliknutí myší, než je absolutně nezbytné.

 

Hladká jako hedvábí. Tichá jak myška

Pomáhat lidem tvořit lepší konstrukční návrhy, navíc rychleji a pohodlněji, je naším předsevzetím. To je také důvod, proč jsme věnovali důslednou pozornost tomu, jak materiály a jejich geometrie ovlivňují statické a dynamické tření během pohybu myši. Myš 3Dconnexion CadMouse má optimálně tvarované patky z PTFE, které zajišťují nejnižší možné statické tření, ze kterého vyplývá mimo jiné i téměř nehlučný provoz.

 

Dokonalá kombinace rychlosti a přesnosti

Podložka 3Dconnexion CadMouse Pad poskytuje ideální rovnováhu mezi rychlostí a přesností ovládání díky své vysoce kvalitní povrchové úpravě s mikro-texturou. Je konstruovaná specificky pro 3Dconnexion CadMouse a umožňuje hladké, precizní pohyby myší díky dokonalému vyvážení mezi statickým a dynamickým třením. To znamená, že váš ukazatel myši se pohne přesně tak, jak zamýšlíte - bez výjimky.

 

Vytvořeny jedna pro druhou

Jestliže spárujete 3Dconnexion CadMouse s některou z 3D myší 3Dconnexion, například SpaceMouse Pro nebo SpaceNavigator, výsledky budou mimořádně působivé.


Nazýváme to síla dvou rukou. Vaše 3D myš hladce umístí váš objekt nebo zobrazení, zatímco se vaše CadMouse postará o snadný výběr a vytváření objektů. Jde o přirozený a pohodlný styl práce, se kterým se nic nemůže měřit. Ale není to jen dokonalá vzájemná souhra mezi myší 3Dconnexion CadMouse a naší řadou 3D myší. Byly vytvořeny jedna pro druhou.

 

Základ vašich zkušeností s produkty 3Dconnexion

3DxWare 10 představuje pohodlné řešení s jediným ovladačem pro celou produktovou řadu 3Dconnexion včetně produktů CadMouse a SpaceMouse.Jeho jednoduché, ale současně vysoce funkční uživatelské rozhraní vám umožní přizpůsobit a optimalizovat vaše produkty 3Dconnexion tak, aby podávaly špičkové výkony.

 

Technická specifikace

Podporované operační systémy

Microsoft® Windows 8, 7 and Vista.

Certifikace a registrace

CE, FCC, KC, RCM, BSMI, RoHS-EU, RoHS-China, WEEE, BellAndVision, Japanese Recycling Law