Jste zde: SoliCAD.com Produkty CAM SprutCAM Pro školy SprutCAM pro školy

SprutCAM pro školy

 

 

 

Naše společnost SoliCAD, s.r.o., nabízí školám a univerzitám školní verze softwaru SprutCAM. Tyto verze mají úplně stejné nástroje jako špičková průmyslová verze softwaru SprutCAM. Znamená to, že získáte vše, co potřebujete poskytnout svým studentům - nejnovější systém CAM, který budou potřebovat pro úspěch ve svém životě. Není žádným překvapením, že všech výhod poskytovaných softwarem SprutCAM využívá řada škol a univerzit.

SprutCAM pro školy

Školní verze softwaru SprutCAM obsahuje:

Možnosti školní licence SprutCAM:

!!! Důležité: Školní licence SprutCAM je určena pouze pro nekomerční využití !!

Postup a podmínky pro použití školní licence SprutCAM zdarma:

1. Stáhnout formulář do počítače a vyplnit pro získání školní licence (pro správné zobrazení a možnost poslání formuláře bez skenování je potřeba Adobe Reader 11):

2. Poslat vyplněný formulář e-mailem na adresu obchod@solicad.com (prosíme, NESKENOVAT!).

3. Vytisknout, podepsat (ředitelem školy/vedoucím katedry), orazítkovat a poslat originál formulář poštou na adresu:

            SoliCAD, s.r.o.
            Na Bučance 9
            140 00 Praha 4
            Česká Republika

4. Umístit banner SprutCAMu na internetové stránkách školy s informací o používaném softwaru spolu s odkazem na webové stránky www.solicad.com (ukázky bannerů níže).

 

Instalace:

1. Stáhněte si, prosím, aktuální verzi instalačního souboru systému SprutCAM 11 ze sekce SprutCAM k stažení,

2. Proveďte instalaci na veškerých počítačích, na kterých si přejete provozovat software podle manuálu pro instalaci a registraci SprutCAM,

3. Veškeré zkopírované kódy (hesla) spolu s názvem PC zašlete na email: obchod@solicad.com,

V této fázi je nutné být trpělivý. Vaše požadavky plníme dle našich možností. Jakmile obdržíme veškerá potřebná data, zajistíme vygenerování školních licenčních klíčů (délka trvání licence je 1 rok) a ty Vám poté co nejdříve zašleme.

4. Po obdržení lic. klíčů, znovu spusťte aplikaci SprutCAM na všech PC, na kterých ji máte nainstalovánu. Dojde opět k zobrazení dotazu na on-line registraci. Do kolonky Key vložte obdržený klíč a klikněte na tlačítko Registration.

POZOR!!! Systém SprutCAM je vázán na hardware počítače, proto není možné jednotlivé klíče zaměňovat. Ke každému číselnému kódu je generován pouze jeden specifický klíč. Do kolonky Key je tedy nutné vždy zkopírovat právě ten klíč, který je vygenerován pro daný číselný kód (Heslo).

Vzorky bannerů k umístění na internetových stránkách školy (a jejich html kód):

Používáme SprutCAM od SoliCAD.com

<p><a href="https://solicad.com/h/sprutcam"><img title="SprutCAM ZDARMA pro školy" src="https://solicad.com/media/images/schools/using-sprutcam-02.png" alt="Používáme SprutCAM od SoliCAD.com" width="272" height="198" /></a></p>

 

nebo:

 

Používáme SprutCAM od SoliCAD.com

<p><a href="https://solicad.com/h/sprutcam"><img title="Pracujeme ve SprutCAMu" src="https://solicad.com/media/images/schools/using-sprutcam-01.png" alt="Používáme SprutCAM od SoliCAD.com" width="210" height="250" /></a></p>