Jste zde: SoliCAD.com Produkty 2D CAD progeCAD Architecture Specifikace Specifikace progeCAD Architecture

Specifikace progeCAD Architecture

progeCAD Architecture - CAD pro architekty

Architektonické modelování

progeCAD Architecture můžete navrhovat přímo v 3D modelu budovy tak, že manipulujete s architektonickými objekty a elementy jak s "plastickými" objekty, volně upravovanými v reálném čase. Toto není možné pouze v jednoduchých objektech budov, ale také ve složených, jejichž struktura odpovídá synergické BIM struktuře. To umožňuje, aby i nejsložitější návrhářské myšlenky byly realizované velmi snadno a rychle.

Vysoce kvalitní rendering

PhotoPRO můžete vytvářet vysoce kvalitní fotorealistické obrázky díky rychlým algoritmům OpenGL a technologii sledování paprsku. Vzhledem k tomu, že každý objekt vloží materiály a textury v rámci svých upravitelných atributů, tak jediné co musíte udělat, abyste dostali vysoce kvalitní realistické znázornění, je kliknout myší.

Živá prohlídka

WalkPRO můžete uskutečnit virtuální prohlídku Vašeho fotorealistického 3D modelu v reálném čase. Můžete se procházet jak venku i vevnitř s využitím několika funkcí (výstup po schodišti, otevírání dveří, atd.).  Kromě toho také můžete vytvářet video soubory avi, pouze kliknutím na tlačítko "nahrát".

  Stáhněte si progeCAD Architecuture

Složené elementy a struktury

progeCAD Architecture obsahuje sadu sofistikovaných dialogů a modelářů k vytváření desek, schodišť, střech, zábradlí a vertikálních nebo horizontálních elementů jakéhokoliv tvaru nebo typu. Dynamické tvarování a editování jakéhokoliv složeného elementu je vytvářeno pomocí parametrických dialogů progeCAD Architecture, který pokrývá prakticky každý konstrukční případ. Parametrické chování všech těchto struktur umožňuje změny většiny jejich vlastností kdykoliv během návrhového procesu.
Díky používání těchto nástrojů BIM uživatel může rychle analyzovat alternativní řešení, aby objevil to nejlepší.

Mimo jiné progeCAD Architecture nabízí:

V návaznosti na generátory parametrických knihoven tam, kde je to vyžadováno (např. otvory, rolety, apod.), progeCAD Architecture také obsahuje velké množství položek (objektů, příslušenství, symbolů, atd.) řádně rozdělených do tematických knihoven (nábytek do obývacího pokoje, nábytek do kuchyně, nábytek do jídelen, kancelářský nábytek, vybavení, rostliny, atd.). Navíc, díky dynamickému editoru knihoven může uživatel definovat a vytvářet nové knihovny, editovat existující položky nebo vkládat jakékoliv dwg výkresy a konvertovat je do položek knihoven.

Topografické komponenty

progeCAD Architecture obsahuje kompletní topografickou komponentu včetně skupiny chytrých příkazů pro rychlé a precizní vytváření topografických výkresů a automatickou generaci 3D modelů terénu.

  Objednejte si progeCAD Architecture