Jste zde: SoliCAD.com Novinky SoliCAD Novinky SoliCAD na Veletrhu AMPER 2015

SoliCAD na Veletrhu AMPER 2015

SoliCAD, s.r.o., ve spolupráci s robotickou divizí společnosti Stäubli, si Vás dovoluje pozvat na veletrh AMPER 2015, který se uskuteční od 24. do 27. března 2015 na brněnském výstavišti. Náš společný stánek naleznete v hale F, stánek 3.12.

Pro letošní expozici společnosti SoliCAD s.r.o. a Stäubli Robotics opět připravily několik ukázek robotů v zajímavých aplikacích. Těšit se můžete jak na čtyř-osý robot TS60 SCARA, tak i šesti-osý TX60, dodaný naší společnosti. Zejména díky svým kompaktním rozměrům a velkému pracovnímu rozsahu jsou roboty Stäubli skvělou volbou pro montáž a manipulaci různých komponent nejen v elektronickém a elektrotechnickém průmyslu. Velké oblíbenosti se těší i mezi výrobci v automobilovém průmyslu. Díky uzavřené konstrukci a integrovanému vedení kabeláže vynikají i v náročném prostředí - ať už čistém, nebo naopak s vyšší mírou znečištění.

Na stánku se bude možné seznámit i s konektory a příslušenstvím pro testování a měření od společnosti Multi-Contact, včetně modulárního systému multi-napojení CombiTac, který je využíván u robotů Stäubli.

K vidění budou také programy progeCAD (alternativa k programu AutoCAD), 3D CAD T-Flex a CAM SprutCAM.

Věříme, že Vás tato pozvánka oslovila a těšíme se na osobní setkání s Vámi.

Autor: Jiří Brožek
Email: jiri.brozek@solicad.com
Telefon: +420 777 654 223