Jste zde: SoliCAD.com Novinky SoliCAD Novinky SoliCAD na MSV 2016, stánek č. 016 v pavilonu P

SoliCAD na MSV 2016, stánek č. 016 v pavilonu P

Rádi bychom Vás, již tradičně, pozvali na Mezinárodní strojírenský veletrh v Brně, který se bude konat ve dnech 3.-7.10.2016. Navštívit nás můžete na stánku číslo 016 v pavilonu P.

Připravili jsme si pro Vás ukázku robotické apretace hliníkových odlitků robotem Comau. Trajektorie robotů budou generovány programem SprutCAM 10 Robot.  Pro návrh celého pracoviště a jeho simulaci bude použit program Visual Components.

V rámci našeho stánku Vám představíme roboty značek Comau, Stäubli i ABB.

K vidění budou také nejnovější verze softwarů, které Vám do detailů ukážeme a zodpovíme veškeré Vaše dotazy.

Aktuální novinkou je verze programu pro 2D kreslení - progeCAD Professional 2017 (alternativa AutoCADu®), která byla uvolněna začátkem léta.

V rámci prezentací robotických aplikací bude představena nová verze programu Visual Components Essentials, který měl svou světovou premiéru nedávno na mezinárodním veletrhu Automatica 2016 v Mnichově.

Mezi nové verze programů patří bezesporu i SprutCAM 10, který obsahuje systém pro generování NC programů pro různé druhy obrábění a je k dostání v několika modulech, určených přímo pro konkrétní technologické operace dle Vašeho výběru a potřeb.

Největším nováčkem je však T-Flex CAD 15. Tento 3D parametrický a plošný modelář vyšel teprve nedávno a v předchozích dnech byl uvolněn i pro český trh.

Mezi standardní činnosti SoliCADu patří služba 3D skenování za pomoci skenerů značky eviXscan a softwarů reverzního inženýrství - Geomagic Desing X, Geomagic Wrap a Geomagic Control. Prezentace 3D skenerů i specializovaných programů  pro Vás bude taktéž k připravena v naší expozici.

Neváhejte a doražte! Těšíme se na Vás!

 

Autor: Iveta Červinková
Email: iveta.cervinkova@solicad.com
Telefon: +420 731 413 868