Jste zde: SoliCAD.com Novinky SoliCAD Novinky Rychlé přenášení licence progeCAD z PC na PC

Rychlé přenášení licence progeCAD z PC na PC

Potřebujete jednoduše a rychle přenášet  licenci svého progeCADu Professional z počítače na počítač a nevíte jak na to? Není nic snadnějšího. Čtete dál a dozvíte se jak snadné je tuto výkonnou alternativu za AutoCAD přenést tam kam potřebujete.

Práce z domu, z chaty, z cest nebyla nikdy snadnější. Přeneste si svou licenci progeCAD jednoduše a rychle na počítače, kde právě jste pomocí USB klíče a tvořte pohodlně tam, kde potřebujete.

USB licence progeCAD Professional je snadno a jednoduše přenosná. Pomocí USB klíče je možné přenést licenci na jiný počítač. Upgradujte svou single licenci progeCAD do přenosné USB licence.

Máte single licenci progeCADu a zvažujete práci z jiných počítačů? Stačí zakoupit upgrade na USB licenci a můžete začít.

Ano, i ze single licence je možné přejít na USB verzi, stačí zakoupit upgrade a jednoduše přejít na tuto verzi licencování.

POUZE NYNÍ MÁME PRO VÁS AKCI NA UPGRADE VAŠÍ SINGLE LICENCE NA PŘENOSNOU USB LICENCI VE VÝŠI 15-25% (v závislosti od verze, kterou vlastníte).

 

Máte jakékoliv jiné dotazy k Vaším licencím progeCADu nebo jiného Vašeho softwaru, kontaktujte nás emailem na: info@solicad.com nebo telefonicky na 790 323 909.

Autor: Jiří Brožek
Email: jiri.brozek@solicad.com
Telefon: +420 777 654 223