Jste zde: SoliCAD.com Produkty 2D CAD progeCAD Architecture Popis produktu Popis produktu progeCAD Architecture

Popis produktu progeCAD Architecture

progeCAD Architecture 2014 - CAD pro architekty

progeCAD Architecture je 3D a 2D architektonický software využívající DWG jako nativní formát souborů. Jeho velmi intuitivní a výkonné modelování budov Vám pomůže pracovat rychleji a snadněji ve 3D a 2D. 

Velmi snadný a rychlý pro uživatele AutoCADu a progeCADu se 100% kompatibilitou DWG výkresů.

progeCAD Architecture poskytuje zobrazení ve 3D nebo jen ve 2D. Umožňuje Vám plně využívat inteligentní a parametrické objekty knihoven pro kreslení budov, domů a interiérů: zdi, okna, dveře, schody, balkóny, střechy... Stačí si vybrat tvar a měnit jeho rozměry.

progeCAD Architecture 2014 - CAD pro architekty

Úprava vašeho 3D projektu je snadná. Stačí pouze poklikat na prvek jehož rozměr chcete upravit a/nebo kreslit a posunout prvek do nové pozice.

  Stáhněte si progeCAD Architecuture (30-ti denní zkušební verze)

Velmi snadný na naučení pro osoby bez designérského vzdělání a za mimořádně nízkou cenu jako alternativa k programu Revit nebo ArchiCAD. progeCAD Architecture je mnohem rychlejší a intuitivnější na naučení.

  Podívejte se na UKÁZKOVÁ VIDEA zobrazující, jak se snadno naučit s progeCAD Architecture za méně než 30 minut! 

progeCAD Architecture 2014 - CAD pro architekty

Silné stránky progeCAD Architecture:

BEZKONKURENČNÍ PRODUKTIVITA: S progeCAD Architecture kreslíte ve 3D ještě rychleji a snadněji než v klasických 2D softwarech a ušetříte spoustu času při úpravách. Kromě toho můžete extrahovat 2D DWG výkresy a software je automaticky aktualizuje při jejich změně ve 3D projektu!

  Objednejte si progeCAD Architecture